Acai Berry Extreme – czy te kapsułki naprawdę pomagają w odchudzaniu?

2016-02-21

Szczupła sylwetka, płaski brzuch, smukłe uda, długie nogi, wąska talia – to szczyt marzeń wielu współczesnych kobiet. Można podjąć się ich spełniania różnymi metodami: przechodząc na dietę, zapisując się na siłownię, licząc kalorie, korzystając z inteligentnych aplikacji, które w tym pomagają. Czy to  wystarczy?

Okazuje się, że nie. Pokusy, które nas otaczają, wysoka kaloryczność posiłków, a także zmiany wewnętrzne – spowolniony metabolizm i nastawienie organizmu na magazynowanie tłuszczu – utrudniają odchudzanie. Dla zrównoważenia tych dysproporcji powstały kapsułki wspomagające odchudzanie – Acai Berry Extreme. W czym mogą nam pomóc? Czy rzeczywiście dzięki nim można skutecznie zgubić nadmiar kilogramów?

Acai Berry Extreme posiada maksymalną dawkę jagody acai

benefits-acai-bottleCzym różnią się kapsułki Acai Berry Extreme od innych produktów zawierających w składzie jagodę acai?  Odpowiedź jest prosta – dawką.

Acai Berry Extreme zawierają aż 5000mg  najwyższej jakości wyciągu z brazylijskich jagód. Skład kapsułek jest certyfikowany, w 100% oryginalny, a działanie potwierdzone przez naukowców na całym świecie.

Przeprowadzono mnóstwo badań na temat działania jagód acai, porównano ich skuteczność do placebo i za każdym razem wyniki okazały się bardzo obiecujące.

Jak działa jagoda acai? O tym przeczytasz poniżej.

Acai Berry Extreme zmniejsza głód

Ssanie w żołądku nie jest miłe. Poczucie głodu zmniejsza efektywność w pracy, sprawia, że czujemy się nerwowi, mniej skupieni i dążymy do zaspokojenia potrzeby – naturalnie szukamy źródła kalorii, żywności.

Dlatego odchudzanie warto zacząć od tego pierwszego punktu– zmniejszenia głodu.

Warto przy tym pamiętać, że często odczuwamy łaknienie nie wtedy, gdy potrzebujemy posiłku, ale z innych powodów. Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, zmiany następujące w cyklu miesięcznym (więcej jemy tuż przed miesiączką i w jej trakcie), jak również stres i problemy natury emocjonalnej.

Dlatego zmniejszenie głodu siłą naturalnych ekstraktów jest tak skuteczne. Acai Berry Extreme stabilizuje nasze pragnienia i pozwala nam jeść mniej.

Acai Berry Extreme przyspiesza metabolizm

Im jesteśmy starsi, tym nasz metabolizm jest wolniejszy. Układ pokarmowy działa wolniej, trawienie nie jest już tak efektywne, dlatego wszelkie metody jego przyspieszania są wskazane. Pozwalają utrzymać metabolizm na podobnym poziomie i uniknąć problemu z „tyciem wraz z wiekiem”.

Acai Berry Extreme mocą naturalnych składników działa efektywnie na trawienie, zmniejsza ryzyko występowania wzdęć, zaparć, oczyszcza organizm z toksyn, umożliwia sprawne funkcjonowanie układu pokarmowego na każdym jego odcinku.

Acai Berry Extreme dodaje energii

Każda aktywność wymaga wysiłku, musimy posiadać odpowiednią energię, by mierzyć się z wyzwaniami współczesnego świata. Gdy dodatkowo stajemy przed wymaganiami diety, sytuacja jest jeszcze trudniejsza. Dlatego wzmocnienie organizmu, dodanie energii jest takie korzystne i ma wpływ na efektywność gubienia nadmiernych kilogramów.

Legendarna już jagoda acai od wielu lat pomagała mężczyznom w polowaniach. Pozwalała przetrwać trudy poszukiwania pożywienia, funkcjonować bez jedzenia przez godziny, a nawet dni. Dzisiaj pomaga schudnąć wszystkim osobom, niezależnie od wybranego zawodu, wieku czy stylu życia.

Acai Berry Extreme uzupełnia niedobory

W organizmie najkorzystniejsza jest homeostaza, czyli umiejętność utrzymania wszystkich parametrów w normie. Chodzi o to, by zachować wewnętrzną równowagę, dzięki czemu organizm ma najlepsze warunki do funkcjonowania.

Niekorzystne są wszelkie niedobory, które niosą wiele konsekwencji. Jednym z nich jest zbyt duży apetyt. Nasze ciała robią tyle, ile mogą, by zdobyć to, czego potrzebują. Zmuszają nas, by sięgać po coraz nowe posiłki, w ten sposób zwiększając szansę na uzupełnienie deficytów.

Dlatego sięgnięcie po Acai Berry Extreme, która dostarcza wielu witamin, mikroelementów, białka, przeciwutleniaczy, błonnika jest takie korzystne. Kapsułki są łatwe w połknięcia, pozwalają na szybkie wchłanianie ważnych substancji, tych wszystkich, których nam brakuje przede wszystkim w okresach ubogich w warzywa i owoce – jesień i zimę.

Jagoda Acai pomaga w odchudzaniu na wiele sposobów. Wypróbuj już dziś Acai Berry Extreme zawierające najwyższą dawkę acai. Producent daje gwarancję 90dniowego zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać!

Dodaj komentarz