Przewodnik po depilacji laserowej

Dodany czwartek, 3 lipiec 2014

Przewodnik po depilacji laserowej

Regularne usuwanie zbędnego owłosienia zajmuje sporo czasu. Częstotliwość depilacji jest zależna od wybranej metody. Najczęściej trzeba sięgać po maszynkę do golenia, w przypadku ciemnych włosków) nawet codziennie, rzadziej - po depilacji woskiem i masą cukrową oraz przy użyciu depilatora i  stosowaniu depilacji chemicznej.  Jednak poddając się depilacji laserowej, mamy gładkie ciało najdłużej, można wyjechać na długie wakacje, nie zabierając ze sobą depilatora.

Czytaj dalej →

Brytyjczycy oszaleli na punkcie depilacji!

Dodany wtorek, 17 grudzień 2013

Brytyjczycy oszaleli na punkcie depilacji!

Męska depilacja jeszcze do niedawna była tematem tabu. Większość panów uważała, że włoski na ciele są bardzo męskie, dlatego nie myśleli o depilacji. Usuwanie owłosienia dotyczyło zaś przede wszystkim sportowców - pływaków i kolarzy. Gładkie ciało miało zapewnić jeszcze lepsze wyniki w sporcie. Ale wszystko się zmieniło, gdy wydepilowane ciało zaprezentowała brytyjska gwiazda piłki nożnej - David Beckham. To spowodowało, że Brytyjczycy oszaleli na punkcie depilacji.

Czytaj dalej →

Czy warto wypróbować krem Stop Grow?

Dodany wtorek, 19 listopad 2013

Czy warto wypróbować krem Stop Grow?

Niechciane włoski na ciele najczęściej usuwane są depilatorem lub woskiem, a czasami zwykłą maszynką do golenia. Są to metody, które nie dają satysfakcjonujących efektów, ponieważ owłosienie bardzo szybko odrasta - nawet po kilku dniach. Skóra szybko staje się chropowata i nieprzyjemna w dotyku. A gdyby tak sięgnąć po krem do depilacji, który jednocześnie usuwałby włoski i opóźniał ich ponowny porost? 

Czytaj dalej →