Co na porost włosów naprawdę działa?

2014-10-15

Walka z wypadającymi włosami powinna odbywać się dwutorowo. Z jednej strony istotne znaczenie ma zahamowanie postępującego łysienia, a z drugiej – stymulowanie porostu włosów. Problem w tym, że nie wszystkie metody są w stanie pobudzić komórki włosa do pracy. Efekt? Choć łysina zostaje zatrzymana, nowe włosy się nie pojawiają. Jeżeli zastanawiasz się, co na porost włosów faktycznie działa, poznaj najlepsze preparaty. To bestsellery, które cieszą się popularnością wśród osób zmagających się z łysieniem.

ViviComb – stymulujący grzebień nowej generacji

ViviComb to przełom w walce z łysieniem. Urządzenie jest tym, co na porost włosów wpływa najskuteczniej. W swoim działaniu wykorzystuje zaawansowaną technologię – LLLT, która silnie pobudza komórki włosa do pracy. Wiązki światła emitowane przez urządzenie przenikają w głębokie warstwy skóry, rozpoczynając proces regeneracyjny mieszków włosowych.

Aż 93% osób potwierdza skuteczność działania ViviComb. Znaczny porost włosów obserwowany jest już po kilku tygodniach regularnej kuracji.

Stosowanie ViviComb jest całkowicie bezpieczne – nie powoduje podrażnień ani oparzeń. Innowacyjny laserowy grzebień jest więc świetną alternatywą preparatów z minoxidilem, które bardzo często wywołują reakcje alergiczne.

Poznaj ViviComb i przekonaj się o jego skuteczności.

Revita – innowacyjny szampon stymulujący

Szamponów na porost włosów jest wiele, lecz na ich tle wyróżnia się Revita. To zaawansowany szampon, który – dzięki unikalnej kombinacji składników – pobudza wzrost nowych włosów. Preparat zawiera Apple Polyphenol – naturalny odpowiednik minoxidilu. Dzięki temu Revita może stanowić bezpieczną alternatywę dla osób uczulonych na minoxidil. Ponadto w składzie szamponu znajdują się pobudzające porost włosów peptydy miedzi i ketokonazol czy kofeina. Nie brakuje również składników odżywczych, poprawiających ogólną kondycję włosów: biotyna, olejek emu, rooibos.

Skuteczność szamponu Revita potęguje zastosowanie technologii nanosomowej, dzięki której aktywne substancje docierają bezpośrednio do źródła problemu.

Już teraz sprawdź, jak działa szampon Revita.

Procerin Tablets – bezpieczne kapsułki na porost włosów

Procerin Tablets to kapsułki przeciwdziałające łysieniu powstałe z myślą o mężczyznach. Przeznaczone do zwalczania łysienia androgenowego, skutecznie blokują powstawanie DHT. Dzięki temu nie dochodzi do dalszej miniaturyzacji mieszków włosowych.

Tabletki bazują na naturalnych inhibitorach DHT, które – w przeciwieństwie do finasterydu – nie mają wpływu na sprawność seksualną. Procerin Tablets możesz stosować bez obaw o potencję czy libido. Podczas kuracji zawsze będziesz w gotowości. Tabletki, poza inhibitorami DHT, zawierają składniki odżywcze poprawiające ogólną kondycję włosów.

Efekty pojawiają się po 2-3 miesiącach regularnego łykania kapsułek, ale już wcześniej można zauważyć pierwsze rezultaty.

Zamów Procerin Tablets, by zapomnieć o łysieniu.

Procerin Foam XT – innowacyjna pianka stymulująca

Jeśli zastanawiasz się, co na porost włosów będzie najlepsze, przekonaj się o działaniu Procerin Foam XT. To skuteczna broń przeciwko łysieniu w wygodnej do stosowania formie. Choć stosowanie jej jako jedynego środka na porost włosów daje świetne efekty, warto kurację połączyć z Procerin Tablets, by wzmocnić i skrócić czas oczekiwania na rezultaty.

Pianka Procerin XT zawiera najważniejsze naturalne inhibitory DHT (kwas oleinowy, wyciąg z Saw Palmetto, kwas azelainow), które blokują powstawanie szkodliwego dla mieszków włosowych dihydrotestosteronu. Ponadto obecność procyjanidyn (pochodzących z ekstraktu z winogron) stymuluje porost włosów, działając jak minoxidil.

Pokonaj łysienie, dzięki Procerin Foam XT.

NR-07 – nowoczesny spray na łysienie

NR-07 to nowoczesny preparat przeciwdziałający na łysieniu w formie sprayu. W swoim działaniu wykorzystuje technologię liposfer, dzięki której aktywne składniki przenikają do głębokich warstw skóry.

Spray stanowi połączenie starannie wyselekcjonowanych składników, które wpływają na zablokowanie łysienia oraz stymulują porost włosów. Obecność minoxidilu i Apple Polyphenol to silna dawka pobudzająca komórki włosa do pracy. Kwas azelainowy, wyciąg z Saw Palmetto oraz kwas oleinowy to naturalne inhibitory DHT zatrzymujące proces postępującej miniaturyzacji mieszków włosowych. Tak kompleksowe działanie sprawia, że NR-07 skutecznie walczy z łysieniem.

Dzięki NR-07, wreszcie zapanujesz nad utratą włosów.

Wszystkie zaprezentowane wyżej preparaty są tym, co na porost włosów faktycznie działa. Ich stosowanie daje świetne efekty w krótkim czasie, a przy tym jest w 100% bezpieczne. Jeśli więc chcesz odzyskać bujną czuprynę, już teraz przekonaj się o ich skuteczności. Wszystkie preparaty dostępne są w ofercie NuviaLab.pl.

Dodaj komentarz