Collagen Select: nowoczesna profilaktyka przeciwzmarszczkowa

2019-05-10

Starzenie to proces, który występuje naturalnie w określonym wieku. Rozpoczyna się już po 25 urodzinach. To jednak, jak szybko będą postępowały zmiany, zależy w dużym stopniu od nas samych. Odpowiednia profilaktyka pozwala spowolnić pojawienie się zmarszczek. Liczy się dobrze zbilansowana dieta, odpowiednie nawodnienie organizmu, ochrona przeciwsłoneczna. Bardzo konkretne znaczenie ma także uzupełnianie składników, których ilość spada wraz z wiekiem. Kluczowy pozostaje niedobór kolagenu, który można skutecznie uzupełniać dzisiaj, sięgając po suplementy diety, takie jak: Collagen Select! Jakie zalety ma pyszny kolagen do picia?

Kolagen i jego funkcja

Kolagen to najważniejsze białko strukturalne występujące w organizmie człowieka. Jest głównym składnikiem tkanki łącznej, występuje w kościach, ścięgnach, wiązadłach, skórze, włosach, mięśniach i naczyniach krwionośnych.


Człowiek potrafi sam wytwarzać kolagen. Są mu do tego potrzebne aminokwasy pochodzące z białek spożywanych wraz z pokarmem. Do produkcji kolagenu niezbędna jest także obecność miedzi, witaminy A i C. Ostatnie badania pokazały, że produkcja kolaganu wymaga także składników nazywanych antocyjanidynami, czyli pigmentów roślinnych występujących na przykład w jagodach czy malinach.

Niestety o ile przez wiele lat proces produkcji kolagenu ma się dobrze i nie występują braki, to wraz z upływem czasu jego efektywność spada. Im jesteśmy starsze, tym organizm ma coraz więcej problemów, by wyprodukować wystarczająco dużo kolagenu. W konsekwencji na skórze zaczynają pojawiać się zmarszczki, dochodzi do zwiotczenia struktury skóry. Dodatkowym efektem ubocznym jest spadek elastyczności stawów, kości stają się podatne na złamania.

Co jeszcze ma wpływ na spadek produkcji kolagenu?

Nie tylko wiek wpływa negatywnie na spadek ilości kolagenu. Niekorzystnie oddziałują także inne czynniki: nadmierny stres, brak snu, przemęczenie, ekspozycja na słońce, a także nadmiar cukru w diecie oraz alkohol i palenie papierosów.

Czy istnieje metoda uzupełniania braków kolagenu?

Ze starzeniem można się pogodzić i sprawić, że proces będzie przebiegał w swoim tempie. Można jednak wykorzystać współczesne odkrycia naukowców oraz najnowsze wyniki badań i wzmocnić skórę.

Istnieją nie tylko doskonałe kremy przeciwstarzeniowe, bardzo silnie skoncentrowane sera dostarczające skórze dokładnie tego, czego ona potrzebuje, ale również suplementy diety, które działają od środka, uzupełniając pojawiające się niedobory.

Tak właśnie działa Collagen Select, nowoczesny suplement diety w formie smacznego koktajlu do picia. Collagen Select zawiera nowoczesny kompleks substancji aktywnych wspierających zdrowy wygląd skóry: DracoBelle™ Nu, Verisol®, witamina A, witamina C, ryboflawina, niacyna, biotyna, cynk, miedź. Tak skomponowana formuła błyskawicznie wzmacnia skórę, minimalizuje zmarszczki, poprawia elastyczność, pozytywnie wpływa na stopień nawilżenia.

Czy dostarczanie kolagenu wraz z suplementem diety jest skuteczne?

W 2014 roku przeprowadzono badanie wpływu hydrolizatu kolagenu na skórę. W badaniu wzięło udział 69 kobiet między 35 a 55 rokiem życia. Badane osoby podzielono na dwie grupy. Jedna przyjmowała placebo, druga suplement diety z kolagenem. Badanie trwało 8 tygodni.

Grupa spożywająca kolagen doświadczyła znaczącej poprawy kondycji skóry w porównaniu do grupy przyjmującej placebo. Po miesiącu od badania pozytywne efekty nadal się utrzymywały i były uznawane za zadowalające, zwłaszcza w grupie starszych kobiet.

Czy Collagen Select jest dla Ciebie?

Jeśli szukasz naturalnego, bezpiecznego rozwiązania, które dzień po dniu będzie wzmacniać Twoją skórę i chronić ją przed przedwczesnymi uszkodzeniami, sięgnij po Collagen Select.

Nie ma drugiego tak dobrze skomponowanego odmładzającego drinku dla kobiet o tak wszechstronnym działaniu. Już dzisiaj zadbaj o to, by wyglądać młodziej i czuć się lepiej. Collagen Select zadba o Twoją skórę od środka!

W Tym miejscu zamówisz Collagen Select w najlepszej cenie!

Dodaj komentarz