Dlaczego warto wypróbować Digest It?

2014-10-17

Ciągłe bóle brzucha, naprzemiennie zaparcia i wzdęcia, problemy z trawieniem. Znasz to z własnego doświadczenia, ale nie chcesz poddać się popularnym zabiegom oczyszczania jelit, a diety oczyszczające nie są dla Ciebie? I słusznie, ponieważ wystarczy zmiana stylu życia oraz odpowiednia suplementacja. Dzięki Digest It usuniesz z jelit wszelkie zanieczyszczenia i przywrócisz prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

DIGEST IT – OCZYSZCZAJĄCA MOC NATURY

Pomogą Ci w tym naturalne ekstrakty roślinne. Zawarte w nich cenne substancje wykazują szereg działań prozdrowotnych,wspomagają oczyszczanie jelit. W ten sposób, bez konieczności wykonywania lewatywy i innych kontrowersyjnych metod, można pozbyć się zalegających w organizmie toksyn.

Tajemnica skuteczności Digest It tkwi w starannie opracowanej recepturze. Preparat bazuje wyłącznie na bezpiecznych składnikach, których działanie zostało potwierdzone naukowo. Dzięki temu pozbędziesz się zaparć, wzdęć oraz innych uciążliwych skutków zanieczyszczonych jelit.

Sagrada Caspara wykazuje działanie przeczyszczające, stymulując perystaltykę jelit. Posiada właściwości detoksykacyjne, oczyszczając organizm ze zbędnych produktów przemiany materii. Pobudza pracę żołądka i wątroby. Stanowi cenne źródło witamin i minerałów (witaminy z grupy B, mangan, potas, wapń).

Senna słynie ze swoich właściwości przeczyszczających. Skutecznie walczy z zaparciami – pomaga zwiększyć objętość stolca i przenosi go do okrężnicy.

Slippery Elm Bark to niezastąpiona roślina, która pomaga w dolegliwościach żołądkowych. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku biegunek, jak i chronicznych zaparć. Odpowiada za regulowanie procesów trawienia, pozwalając na naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn.

Black Cumin – jest wsparciem układu pokarmowego. Wspomaga trawienie, stymulując perystaltykę jelit. Doskonale sprawdza się w przypadku likwidacji wzdęć i zaparć. Dodatkowym działaniem jest poprawa funkcjonowania układu naczyniowo-sercowego.

Thyme Leaf – stanowi świetny środek na niestrawność. Pobudza pracę żołądka. Zapobiega zaparciom oraz pobudza pracę jelit.

Flax – nasiona posiadają duże wartości odżywcze, stanowiąc bogactwo witamin i minerałów. Działają osłonowo i łagodząco na układ pokarmowy. Przeciwdziałają także zaparciom.

DZIĘKI DIGEST IT SKUTECZNIE OCZYŚCISZ ORGANIZM

Unikalna kombinacja naturalnych składników to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. Substancje wzajemnie potęgują swoje działanie. Maksymalne wykorzystanie wszystkich właściwości sprawia, że oczyszczanie organizmu jeszcze nie było tak skuteczne.

Stosując Digest It:

– przeprowadzisz skuteczną i bezpieczną detoksykację organizmu,
– usprawnisz funkcjonowanie okrężnicy,
– pozbędziesz się uciążliwych dolegliwości, m.in. zaparć, wzdęć, bólu brzucha,
– ograniczysz zatrzymywanie wody w organizmie.

Poznaj uzdrawiającą moc natury, decydując się na bezpieczne oczyszczanie organizmu.

Dodaj komentarz