Dlaczego warto zainwestować w grzebień laserowy ViviComb?

2014-11-18

Leczenie łysienia jest żmudne i długotrwałe. Wymaga zażywania odpowiednich leków doustnie i miejscowo, w przypadku łysienia androgenowego przez całe życie, jeśli chce się zachować włosy. Kuracje są kosztowne i właściwie przeprowadzane dają korzystne rezultaty. Zadowalające efekty daje też laseroterapia. Dotychczas tę metodę można było stosować tylko w gabinetach dermatologicznych i w dobrych salonach kosmetycznych. Obecnie każda osoba mająca problem z przerzedzaniem się fryzury, może laseroterapię stosować bezpiecznie i z oczekiwanym skutkiem w domu.

Grzebień laserowy ViviComb – przełom w walce z łysieniem

ViviComb to urządzenie medyczne, produkowane pod kontrolą, mające wszystkie potrzebne atesty. Jest bezpieczne dla skóry głowy, nie powoduje podrażnień, nie szkodzi zdrowiu. Zaopatrzony jest w diodę laserową wykorzystującą innowacyjną technologię – LLLT (Low Level Laser Therapy). Emituje światło podczerwone, które jest najefektywniejsze w fototerapii.

vivicomb

Grzebień laserowy jest drogi. Nic więc dziwnego, że każdy potencjalny nabywca zastanawia się, czy urządzenie jest warte wysokiej sumy (ok. 2,5 tys. złotych), czy jego używanie rzeczywiście zapobiega łysieniu i powoduje porost nowych, czy warto w nie zainwestować.

Zalety ViviComb

Nie jesteś przekonany/ przekonana co do słuszności zakupu? Poniżej prezentujemy najważniejsze zalety użytkowania tego innowacyjnego urządzenia.

1) Uniwersalność wykorzystania

Jest to urządzenie do stosowania przez kobiety i mężczyzn, do wykorzystywania przez kilka osób w rodzinie, jeśli istnieje taka potrzeba. Tak więc cena wówczas nie wydaje się taka wysoka (każdy sposób leczenia łysienia jest drogi).

2) Długi czas użytkowania

ViviComb to laser, który zaskoczy cię swoimi możliwościami w kwestii użytkowania. Możesz z niego korzystać bez ograniczeń i bez obaw o osłabienie efektów – przez15 tysięcy godzin, co daje 10 – 15 lat pracy.

3) Łatwość w obsłudze

Urządzeniem przesuwa się powoli po włosach, co przypomina czesanie. Taki zabieg trzeba wykonywać przez 15 minut trzy razy w tygodniu (częstsze czy dłuższe użycie nie ma wpływu na przyspieszenie leczenia).

4) Szybkie pierwsze rezultaty

Wzmocnienie włosów, mniejsza liczba włosów wypadających – to efekty, które obserwuje się już po 8 tygodniach systematycznego stosowania.

vivicomb_before-after

Po pewnym czasie następuje też porost nowych włosów. Niech nie przerazi cię fakt, że w początkowej fazie użytkowania ViviComb włosy wypadają w większej liczbie, ale tylko te w fazie końcowej wzrostu, więc szybciej „robią” miejsce na nowe, zdrowsze i mocniejsze włosy.

5) Praktyczne i poręczne

Jest to urządzenie lekkie i wygodne, do samodzielnego stosowania w domu;

6) Idealne dla osób po przeszczepie

Urządzenie jest polecane także dla osób po transplantacji włosów, nawet bezpośrednio po zabiegu („zęby” grzebienia można usunąć).

7) Zauważalna poprawa gęstości i grubości włosów

W rezultacie działania ViviComb następuje zdecydowana poprawa zarówno w wyglądzie jak i gęstości włosów. Zostaje poprawione krążenie krwi w obrębie skóry głowy, co sprawia, że cebulki włosowe są dobrze odżywione. Następuje wzmocnienie korzeni włosów, co daje efekt w postaci pogrubionych i lśniących włosów. Zostaje też odwrócony proces miniaturyzacji cebulek włosowych (a jest to przyczyna łysienia androgenowego),  co powoduje, że z dotąd „nieczynnych” cebulek zaczynają wyrastać nowe włosy, najpierw przypominające puszek, ale z czasem się wzmacniają i tworzą gęstą czuprynę.

8) Wysoka skuteczność kuracji

Obserwuje się ją u 90% użytkowników, bez względu na płeć użytkownika i przyczynę łysienia. Jednak lepszych efektów mogą się spodziewać osoby, które wcześnie rozpoczęły terapię, a łysienie nie jest mocno zaawansowane  i nie trwa wiele lat. Gdy włosy są osłabione, źle odżywione, wypadają w niepokojących  ilościach, fryzura jest jeszcze do odratowania dzięki laseroterapii.

vivicomb_before-after-2

Skuteczność laseroterapii potwierdzają tysiące użytkowników, które dzięki grzebieniu laserowemu ViviComb odzyskały nie tylko zdrowe włosy, ale też pewność siebie i pogodę ducha, które pozbyły się kompleksów i otworzyły na ludzi.

Chcesz pokonać łysienie? Sprawdź jak działa ViviComb.

Wspomóż działanie ViviComb, sięgając po nowe pastylki blokujące wypadanie włosów i wspomagające odbudowę fryzury. Profolan to HIT ostatnich miesięcy, najlepszy skład i szybkie działanie, bestseller na NuviaLab!Kliknij!

Dodaj komentarz