Dlaczego wosk pszczeli został zastosowany w Transformulas Lip Volume?

2014-10-09

Większość błyszczyków, nie tylko dających efekt powiększonych ust, strasznie wysusza usta. Szybko stają się spierzchnięte i wymagają nałożenia kolejnej warstwy preparatu. Spirala się nakręca, w efekcie czego wargi nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Ale Transformulas Lip Volume to wyjątkowy błyszczyk, który nie tylko powiększy Twoje usta, ale i zadba o ich uwodzicielski wygląd.

WOSK PSZCZELI SEKRETEM PONĘTNYCH UST

Transformulas Lip Volume zawiera unikalną formułę, dzięki której możliwe jest powiększenie ust i profesjonalna ich pielęgnacja. A to wszystko za sprawą wosku pszczelego, który w połączeniu z lipopeptydami stoi na straży ich aksamitnej gładkości i miękkości.

Wosk pszczeli jest naturalnym składnikiem, który wykazuje dobroczynne działanie w kilku płaszczyznach jednocześnie. Posiada silne właściwości nawilżające, a przy tym zabezpiecza przed szkodliwością promieni słonecznych. Wiadomo, że skóra ust jest bardzo delikatna, niemalże pozbawiona gruczołów łojowych. Dlatego szczególnie narażona jest na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Silny wiatr, mróz czy ostre słońce mogą prowadzić do nadmiernego wysuszenia skóry, w efekcie czego usta stają się spierzchnięte i popękane. Wosk pszczeli zapewnia jednak prawidłowy poziom nawilżenia, dbając o to, by usta były gładkie oraz miękkie.

Działanie nawilżające to nie jedyne właściwości wosku pszczelego. Badania naukowe wykazały, że zawiera on niewielkie ilości substancji przeciwbakteryjnych. Dzięki temu chroni usta przed infekcjami i bolesnymi stanami zapalnymi. Doskonale sprawdza się w walce z opryszczką, zapobiegając jednocześnie jej powstawaniu.

ZADBAJ O SWOJE USTA PROFESJONALNIE

W większości kosmetyków do ust zawarte są substancje chemiczne, które mają negatywny wpływ na delikatną skórę. Dlatego pielęgnacja takimi preparatami daje tylko chwilowe nawilżenie i ukojenie, a wargi szybko stają się spierzchnięte.

Jeżeli poszukujesz kosmetyku, dzięki któremu optycznie powiększysz usta, a zarazem zadbasz o ich atrakcyjny wygląd, postaw na innowacyjny Transformulas Lip Volume. Efekt push up nadaje olej z orzechów makadamia, gładkość zapewnia pełny antyoksydantów olej sojowy, a wosk pszczeli działa zmiękczająco i pośrednio przyczynia się do wzmożonej produkcji kolagenu.

Tak starannie dobrane składniki sprawiają, że jest to wyjątkowy żel powiększający o jednoczesnym działaniu pielęgnacyjnym.

Już dziś spełnij marzenia o ponętnych ustach – większych i aksamitnie gładkich

Dodaj komentarz