Dowiedz się, jak wzmocnić włosy

2014-10-17

Włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Tylko wtedy są lśniące i gęste. Złe nawyki pielęgnacyjne mogą prowadzić do ich nadmiernego przesuszenia, rozdwojenia końcówek. W efekcie włosy stają się cienkie i coraz słabsze, co skutkuje najczęściej wzmożonym ich wypadaniem. Jeśli zauważasz właśnie takie symptomy to znak, że czas rozpocząć skuteczną kurację. Dowiedz się, jak wzmocnić włosy, by odzyskały dawny blask.

POSTAW NA INNOWACYJNE URZĄDZENIA

Jeśli zastanawiasz się, jak wzmocnić włosy szybko i bezpiecznie, wypróbuj innowacyjne rozwiązania. Laserowy grzebień ViviComb to doskonała alternatywa kosztownych zabiegów fryzjerskich i kuracji dermatologicznych. Dzięki temu włosy możesz wzmocnić samodzielnie – w domu.

Urządzenie działa w oparciu o technologię LLLT, która aktywizuje komórki włosa do pracy. W efekcie dochodzi do stymulowania porostu grubszych i gęstszych włosów. Optymalne rezultaty kuracji pojawiają się zwykle po 12 tygodniach, a pierwsze efekty widoczne są po upływie 8 tygodni.

Przestań zamartwiać się słabymi i wypadającymi włosami. Zamów ViviComb już teraz i przekonaj się, że to działa.

ZMIEŃ SZAMPON

Twoje włosy nie lubią szamponów agresywnych, które zawierają substancji chemicznych (np. SLS). Prowadzą one do silnego ich osłabienia, co może skutkować nadmiernym wypadaniem.
Jeśli chcesz wzmocnić włosy, postaw na szampon Revita – preparat nowej generacji. Jego działanie opiera się o zaawansowaną technologię nanosomową oraz unikalną recepturę. Aktywne składniki docierają do źródła problemu, wzmacniając włosy i przyczyniając się do ich porostu. Kompleksowy mechanizm działania odpowiada za dostarczenie włosom niezbędnych składników odżywczych, a zarazem przeciwdziała przerzedzaniu się czupryny.

ZACZNIJ STOSOWAĆ ODŻYWKI

Zastanawiając się, jak wzmocnić włosy, weź pod uwagę stosowanie odżywek. Są to preparaty, które dodatkowo pielęgnują skórę głowy i włosy. Dostarczają cenne składniki, które działają nawilżająco, regenerująco i odżywczo.

Chcąc silnie wzmocnić kondycję włosów, postaw na odżywkę Revita.COR. Bazująca na technologii nanosomowej, dostarcza aktywne substancje w głębokie warstwy skóry. Działa w oparciu o botaniczne komórki macierzyste, stymulując porost włosów i wykazując właściwości regeneracyjne. Skutecznie przeciwdziała wzmożonej utracie włosów (nawet w przypadku widocznego łysienia) poprzez powiększanie zminiaturyzowanych mieszków włosowych.

Revita.COR daje doskonałe rezultaty w połączeniu z szamponem Revita. Składniki preparatów wzajemnie się uzupełniają, potęgując efekty kuracji.

WSPOMÓŻ SIĘ NATURALNYMI PREPARATAMI

Włosy wzmocnić można również od wewnątrz. Poza zdrową dietą, bogatą w witaminy i minerały, warto wspomóc się naturalnymi preparatami przeciwdziałającymi wypadaniu włosów. Zawierają w swoim składzie wiele cennych substancji, które poprawiają kondycję skóry głowy i włosa.

Jeśli zastanawiasz się, jak wzmocnić włosy skutecznie, wypróbuj preparat Advecia. To tabletki posiadające bogaty skład o udowodnionym działaniu. Zawierają unikalną mieszkankę składników, które doskonale radzą sobie ze zniszczonymi i słabymi włosami. Substancje stymulują porost grubszych i gęstszych włosów oraz przeciwdziałają ich nadmiernemu wypadaniu.

OGRANICZ SZKODLIWE ZABIEGI NA WŁOSY

Włosom nie sprzyja codzienne prostowanie nagrzaną prostownicą czy suszenie gorącym strumieniem powietrza. Ich kondycję osłabia także częste farbowanie (szczególnie silnie chemicznymi środkami koloryzacyjnymi) oraz poddawanie ich trwałej ondulacji.

Wszystkie te zabiegi należy ograniczyć do minimum, ponieważ sprzyjają utracie nawilżenia. W efekcie włosy stają się suche, matowe i łamliwe – z tendencją do rozdwajania końcówek.

Dodaj komentarz