Femin Plus podnosi kobiece libido. Szybko, bezpiecznie i skutecznie

2017-12-12

O kobiecym mitycznym bólu głowy krążą anegdotki. To termin wytrych, który ma rozwiązywać powszechną niechęć do seksu. Dotyczy kobiet niemal w każdym wieku, a im związek ma dłuższy staż, tym problem pojawia się częściej. Na szczęście dzisiaj wiemy coraz więcej na temat kobiecego libido. Mamy również świadomość, jak je w naturalny sposób podnieść. W tym temacie niezastąpiony jest Femin Plus. Jak działa? Jaki ma skład i na co właściwie może pomóc?

Kliknij tutaj, by otrzymać najlepszą cenę na kapsułki Femin Plus podnoszące libido i ułatwiające osiągnięcie orgazmu!

Femin Plus na wahania hormonalne

Kobiety są narażone na ciągłe wahania hormonalne. Co miesiąc pojawiają się one z powodu zmian zachodzących w cyklu miesięcznym. Gdy kobieta zachodzi w ciążę, dochodzi do prawdziwej burzy hormonalnej, podobnie w okresie menopauzy i wcześniej dojrzewania. Stałość to nie nasza kobieca domena. W naszym kontekście lepiej byłoby mówić o zmienności.

Femin Plus pozwala minimalizować negatywne objawy wynikające z wahań hormonalnych, usuwa przykre symptomy przed miesiączką, stabilizuje nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Wszystko to pozwala otworzyć się na seks i zapewnia odpowiednie warunki do niego.

Femin Plus na suchość pochwy

Problem z brakiem odpowiedniego nawilżenia pochwy jest bardzo częsty. Ma związek z antykoncepcją hormonalną jak również ze zmianami hormonalnymi następującymi wraz z wiekiem. Niestety suchość pochwy nie sprzyja zbliżeniu, zwiększa tendencję do powstania intymnych otarć, sprzyja infekcjom intymnym. Seks staje się bolesny i nieprzyjemny. Pewnym rozwiązaniem są żele intymne, jednak dla wielu kobiet stosowanie ich nie jest do końca komfortowe, a czasami nawet wstydliwe.

Femin Plus w naturalny sposób poprawia nawilżenie pochwy, dzięki temu doskonale przygotowuje do seksu. Większe nawilżenie to zdecydowanie wyższe libido i większa ochota na seks.

Femin Plus na uderzenia gorąca

Menopauza, czyli czas przekwitania to okres, kiedy czynność jajników pomału ustaje. Zmienia się również gospodarka hormonalna, co niesie za sobą wiele negatywnych skutków. Jednym z nich są uderzenia gorąca. Równie poważnym jest niskie libido, a nawet całkowity brak potrzeb seksualnych. Związek może kwitnąć, kobieta może deklarować wielkie przywiązanie do partnera i gorące uczucia, ale bez potrzeby zbliżenia w łóżku. To często dla niej i dla mężczyzny prawdziwy dramat.

Femin Plus poprzez dostarczanie naturalnych składników pozwala zminimalizować przykre symptomy menopauzy. Dzięki niemu można cieszyć się seksem na nowo! Kliknij i zamów!

Femin Plus na brak energii

Potrzeby seksualne można zaspokajać, gdy potrzeby niższego rzędu są zaspokojone. To dlatego tak trudno o dobry seks, jeśli jesteśmy wykończone, zmęczone i przemęczone. W takich sytuacjach wybieramy sen zamiast seksu. Wolimy poleżeć w spokoju niż myśleć o seksualnej gimnastyce.

Femin Plus dzięki temu, że dodaje energii, sprzyja miłosnej otwartości. Pozwala na dłuższą aktywność wieczorem, dodaje ochoty do dawania drugiej osobie przyjemności i odbierania jej na najwyższym poziomie.

Femin Plus na lepsze ukrwienie narządów intymnych

Satysfakcja seksualna w dużym stopniu zależy od czułości miejsc intymnych. I choć mówi się, że u kobiet seks zaczyna się w głowie, to ukrwienie narządów intymnych ma ogromne znaczenie. Pozwala na lepsze odbieranie bodźców, podnosi wrażenia seksualne, ułatwia osiągnięcie orgazmu i zwiększa jego intensywność. Dzięki temu masz ochotę kochać się częściej, bo seks sprawia Ci prawdziwą przyjemność.

Femin Plus na wyższe libido

Wysokie libido u kobiet to suma wielu czynników. Znaczenie ma dobry nastrój, wystarczająco wysoka energia, gotowość seksualna, optymalne nawilżenie i ukrwienie pochwy, a także brak przykrych symptomów, które mogłyby blokować przed odczuwaniem przyjemności.

Femin Plus w naturalny i skuteczny sposób podnosi libido. Zawiera substancje o udowodnionej skuteczności, które z jednej strony usuwają problemy stojące za brakiem gotowości seksualnej, a z drugiej uwrażliwia ciało na odbieranie seksualnej przyjemności.

Najważniejsze składniki Femin Plus to: l-arginina HCI, ekstrakt z liści damiany, kozieradka pospolita (Fenusterols®), żeń-szeń właściwy, kakaowiec (teobromina), lukrecja gładka, korzeń maca, miłorząb dwuklapowy (ginkgo biloba), cynk, witamina E, pieprz czarny (BioPerine®), witamina B6, niacyna, foliany i witamina B12.

Skład Femin Plus został tak opracowany, by przywrócić wewnętrzną równowagę i przygotować na czerpanie z seksu najpiękniejszych wrażeń. Nie odmawiaj sobie tego. Jeśli jest problem, należy go rozwiązywać. Zamów już dzisiaj Femin Plus w najlepszej cenie!

Dodaj komentarz