Fibre Select – oczyści Twój organizm i pomoże w odchudzaniu

2017-02-16

Odchudzanie same w sobie jest trudne. Wymaga często stosowania restrykcyjnych diet oraz pilnowania planu treningowego. Na drodze do upragnionej sylwetki pojawiają się też przeszkody, które uniemożliwiają osiągnięcie wymarzonej wagi. Oprócz tego odbierają urodę, pod wieloma względami przytłaczając nasz organizm. Mowa o toksynach. Nowoczesne naturalne produkty zawierające wysoką wartość błonnika pozwalają wymieść je z organizmu niczym najlepsza miotełka i wspomóc jego funkcjonowanie. Tak właśnie działa Fibre Select. Czy jest to produkt warty uwagi? Na czym polega jego działanie i kiedy warto go stosować?

Po co Ci błonnik witalny?

Nie ma znaczenia, ile masz lat. Prawdą jest, że Twój organizm źle reaguje, gdy gromadzą się w nim toksyny. O te niestety łatwo. Toksyny wnikają do naszych układów pokarmowych wraz z jedzeniem i powietrzem. Coraz bardziej skażone środowisko, wyjałowione gleby i zanieczyszczenie środowiska nie sprzyja naturalnemu oczyszczaniu. Dlatego negatywnie działające substancje zamiast być na bieżąco usuwane, są gromadzone w układzie pokarmowym.

Skutki są mocno wyczuwalne: uczucie ciężkości, wzdęcia, zaparcia, wolniejszy metabolizm, szara, zmęczona gorzej odżywiona skóra, łamliwe paznokcie, skłonność do wypadania włosów. Niestety nadmiar toksyn prowadzi także do szybszego starzenia się skóry. To najważniejsze powody, dla których warto już dziś zacząć systematyczne oczyszczanie organizmu.

Czym jest błonnik witalny?

Błonnik przechodzi przez układ pokarmowy i działa niczym miotełka, usuwając z niego tkwiące tam pozostałości po pożywieniu i toksyny. Sam nie jest wchłaniany, przeciwnie przechodzi przez jelita i pozostaje wydalony.
Jednym z rodzajów błonnika jest błonnik witalny, który zawiera śluzy roślinne, które nie są wchłaniane, ale wykazują działanie przeczyszczające, wykazują cenne właściwości w leczeniu chronicznych zaparć a nawet w syndromie jelita drażliwego. Błonnik witalny pozwala zwiększyć częstotliwość wypróżnień. Według badań, jego stosowanie zwiększa tę liczbę z dwóch do ośmiu w ciągu tygodnia. Wizyty w toalecie stają się systematyczne i bardziej przewidywalne.

Jakie korzyści przynosi stosowanie błonnika witalnego?

W naszej diecie powinien być obecny błonnik. Dlaczego to tak ważne?

Niestety dlatego, że odżywiamy się coraz gorzej, jemy coraz bardziej przetworzone dania o coraz niższej wartości. To również nie nasza wina, ze względu na coraz gorsze produkty spożywcze. W warzywach jest coraz mniej witamin i cennych wartości odżywczych, a produkty cenniejsze pod tym względem – eko są droższe i trudniej dostępne.

Nasze nawyki żywieniowe są również nie najlepsze.

Każdy ekspert podkreśla znaczenie spożywania sporej ilości warzyw i owoców. Praktyka pokazuje jednak, że jest z tym różnie. Tymczasem to ważne, żeby zadbać o wystarczającą ilość błonnika, na przykład poprzez suplementację, bo błonnik witalny pomaga:

  • pozbyć się problemu z wysokim cholesterolem,
  • usunąć uczucie ciężkości w podbrzuszu,
  • zmniejszyć wchłanianie tłuszczy i cukrów, co ułatwia odchudzanie,
  • usprawniać perystaltykę jelit,
  • poprawić funkcjonowanie układu pokarmowego,
  • usunąć złogi i toksyn,
  • ustabilizować poziom cukru we krwi, co chroni przed podjadaniem.

Ostatnie wyniki badań wykazały, że błonnik witalny za sprawą swoich oczyszczających właściwości pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia zapalenia wyrostka robaczkowego, zaparć, hemoroidów a szczególnie raka jelita grubego.

Jest jeszcze jedna korzyść, o której warto wspomnieć. Błonnik witalny stabilizuje poziom cukru we krwi i korzystnie wpływa na działanie układu hormonalnego. Z tego powodu jest bardzo polecany dla diabetyków. Powinny po niego sięgnąć również osoby z wyższym ciśnieniem krwi, bo korzystnie wpływa również na ten parametr, chroniąc przed groźnym w skutkach nadciśnieniem.

Dlaczego warto wybrać Fibre Select?

Istnieje wiele produktów, które mają dostarczać błonnik. Wśród nich nie brakuje propozycji o różnej jakości i odmiennych składach. Fibre Select to błonnik witalny, który został wyjątkowo wysoko oceniony. Powodów jest kilka. Przede wszystkim ze względu na bardzo wygodne stosowanie, które nie ma negatywnego przełożenia na jakość życia, nie wymusza też na nas wyrzeczeń.

Fibre Select to błonnik witalny do picia. Dostępny jest w formie proszku do rozpuszczenia w wodzie, jogurcie, soku. Dzięki temu, że nie ma smaku ani zapachu nie zmienia napoju, w którym zostaje rozprowadzany. Korzystając z Fibre Select, nie musisz się godzić na żadne kompromisy.

Druga ważna kwestia to skład. W przypadku Fibre Select na uwagę zasługują następujące składniki: mikronizowany błonnik jabłkowy, łupinę nasienną babki jajowatej, mikronizowany błonnik lniany, oligofruktozę z korzenia cykorii, inulinę, guma guar. Wszystkie mają naturalne pochodzenie, ich połączenie gwarantuje pełne bezpieczeństwo stosowania i brak skutków ubocznych.

Po trzecie Fibre Select dostarcza wysoką dawkę błonnika, każdego dnia aż 10 gramów. Taka wysoka dawka pozwala oczyścić organizm z toksyn, usunąć problem z wzdęciami i zaparciami, dodaje energii i obniża apetyt.

W wielu przypadkach wystarczy zacząć stosować tylko Fibre Select, by zauważyć znaczącą różnicę w samopoczuciu. Produkt stosowany systematycznie pozwala schudnąć i odzyskać upragnione kształty sylwetki. I to wszystko w naturalny sposób, w zgodzie z indywidualnymi właściwościami organizmu.

Jeszcze się wahasz? Zastanawiasz się, czy warto?

Fibre Select ma świetne opinie. Produkt jest polecany ze względu na szybkie i niezawodne działanie. Chcesz poczuć się lepiej? Zamów Fibre Select na tej stronie w najlepszej cenie.

Dodaj komentarz