Jak pozbyć się cellulitu?

2014-10-03

Statystyki wskazują, że cellulit dotyka ponad 80% kobiet na całym świecie. Pojawiające się na ciele grudki i nierównością mogą być powodem kompleksów i odbierać pewność siebie. Nic więc dziwnego, że każda kobieta marzy o tym, by pozbyć się skórki pomarańczowej. Metod jest wiele, jednak nie wszystkie dają oczekiwane efekty. Poznaj najskuteczniejsze sposoby, dzięki którym przekonasz się, że zakończona z sukcesem walka z cellulitem jest możliwa.

SKÓRKA POMARAŃCZOWA TO NIE TYLKO PROBLEM OTYŁYCH KOBIET

Wbrew pozorom cellulit nie wynika z nadmiaru zbędnych kilogramów. Grudki i nierówności mogą pojawić się nawet u kobiet szczupłych. Dlatego też, chcąc pozbyć się cellulitu nie można koncentrować się wyłącznie na redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz mieć pewność, że skórka pomarańczowa zniknie na zawsze, musisz poznać przyczyny jej powstawania. Tylko walka wycelowana w przyczyny i objawy jest w stanie zagwarantować sukces.

ZADBAJ O PRAWIDŁOWĄ DIETĘ

Powiedzenie, że „jesteś tym, co jesz” w przypadku walki ze skórką pomarańczową pasuje idealnie. Jeśli chcesz pozbyć się cellulitu, musisz zmienić swoje podejście do odżywiania. Defekt zwykle jest wynikiem niewłaściwie skomponowanego menu. Pamiętaj, by do minimum ograniczyć spożycie soli, ponieważ odpowiada za zatrzymywanie płynów ustrojowych. Zrezygnuj z podjadania słodkości oraz wyeliminuj fast-foody. Pij dużo wody, która doskonale oczyszcza organizm i pomaga wypłukiwać szkodliwe substancje z organizmu.

POSTAW NA PROFESJONALNĄ PIELĘGNACJĘ CIAŁA

Jeżeli chcesz pozbyć się cellulitu, ogromną rolę odgrywa profesjonalna pielęgnacja ciała. Kluczem do sukcesu jest stosowanie innowacyjnych kosmetyków antycellulitowych, bazujących na starannie wyselekcjonowanych składnikach o udowodnionej skuteczności działania.

Oligo.DX to zaawansowany żel na cellulit rekomendowany przez modelki na całym świecie. Zawiera unikalną kombinację składników, które celują bezpośrednio w przyczyny skórki pomarańczowej. Jednocześnie wygładzają ciało, redukując grudki i nierówności.

Antycellulitowy żel Oligo.DX zawiera substancje wpływające na wzmocnienie naczyń krwionośnych i zmniejszenie ich przepuszczalności oraz stymulujące proces lipolizy. Kofeina poprawia krążenie oraz przyspiesza proces spalania tłuszczu. Wyciąg z alg morskich, dzięki zawartości jodu wspomaga lipolizę. Wyciąg z bluszczu usprawnia krążenie oraz ułatwia odpływ limfy, zapobiegając gromadzeniu się płynów ustrojowych. Ekstrakt z Hydrocotyl stymuluje produkcję kolagenu zapewniając elastyczność i jędrność skóry oraz usprawnia krążenie. Zaś dzięki technologii nanosomowej możliwe jest docieranie aktywnych substancji bezpośrednio do źródła problemu.

Gwarantuje to szybkie efekty – już po 2 tygodniach regularnego stosowania preparatu widoczna jest znaczna redukcja skórki pomarańczowej.

Jeśli idealne ciało jest Twoim marzeniem, wybierz Oligo.DX – najlepszy żel antycellulitowy.

Revitol Cellulite to krem antycellulitowy chętnie wybierany przez Amerykanki do redukcji niedoskonałości ciała. Zaawansowana formuła odpowiada za wysoką skuteczność preparatu. Walczy zarówno z objawami, jak i przyczynami skórki pomarańczowej, zapobiegając nawrotom defektu.

Revitol Cellulite doskonale usprawnia krążenie, a jednocześnie stymuluje proces lipolizy. A to wszystko dzięki najlepszym składnikom, których skuteczność została udowodniona naukowo:

– kofeina usprawnia krążenie i przyspiesza rozkład trójglicerydów,

– wyciąg ze skrzypu polnego zwiększa szczelność naczyń krwionośnych,

– ekstrakt z alg morskich oczyszcza organizm z toksycznych substancji oraz wspomaga lipolizę,

– retinol zwiększa wchłanianie aktywnych składników oraz zapewnia większą elastyczność skóry.

Systematyczna i staranna aplikacja kremu (najlepiej w połączeniu z masażem) pozwoli Ci zapomnieć o skórce pomarańczowej. Już po kilku tygodniach zauważysz znaczącą różnicę, a kontynuowanie kuracji gwarantuje całkowitą redukcję defektu – na zawsze.

Zwalcz cellulit skutecznie i odzyskaj pewność siebie, stosując Revitol Cellulite.

Skórkę pomarańczową możesz pokonać z sukcesem. Połączenie odpowiedniego sposobu żywienia z najlepszymi na rynku kosmetykami to doskonała alternatywa kosztownych zabiegów dermatologii i medycyny estetycznej. Poznaj ofertę NuviaLab i wybierz rekomendowane kosmetyki antycellulitowe.

Dodaj komentarz