Keto Actives wspomoże stosowaną przez Ciebie keto dietę

2019-06-16

Wiesz jaka jest aktualnie najskuteczniejsza dieta odchudzająca? Zdecydowanie keto dieta! Dieta, która zdobyła popularność ze względu na swój niecodzienny jadłospis zakładający jedzenie tłuszczu…i chudnięcie. Na czym polega dieta ketogeniczna i jak ją wspomóc, by osiągnąć najlepsze efekty? O tym przeczytasz poniżej!

Dieta ketogeniczna i jej obiecujące efekty

Dieta ketogeniczna to jedna z diet niskowęglowodanowych. Dlaczego? Pozwala wykorzystać w praktyce informację o tym, że za nadmierne tycie odpowiedzialne są właśnie węglowodany, a nie jak przez lata starano się nam wmówić, że tłuszcze. To zbyt słodkie jedzenie najszybciej buduje brzuszne oponki i obfite uda.

Dlatego, co należy zrobić, żeby schudnąć? Ograniczyć do minimum spożycie węglowodanów.

Dieta ketogenna jako dieta wysokotłuszczowa zdobyła popularność szczególnie w ostatnich miesiącach. Została uznana za prawdziwy HIT. Dlaczego?

Oprócz tego, że naprawdę pozwala spektakularnie schudnąć, nawet kilkanaście kilogramów w ciągu miesiąca, zapewnia:

 • lepsze samopoczucie,
 • więcej energii,
 • lekkość,
 • zmniejsza apetyt, stabilizuje poziom cukru we krwi,
 • u wielu osób poprawia wyniki krwi,
 • pozwala zapobiec wielu groźnym przewlekłym chorobom.

Jak wygląda dieta ketogenna?

Dieta ketogenna ma jasne w teorii i trochę trudniejsze w praktyce do zastosowania zasady. Po pierwsze zakłada jedzenie każdego dnia około 80-90% tłuszczy. To naprawdę dużo, bo przeciętna dieta bazuje na tłuszczach w dużo mniejszym zakresie, szacowanym na około 35%.

Po co jednak zwiększać ilość tłuszczu i do minimum ograniczyć spożycie węglowodanów? Chodzi o zmotywowanie organizmu, by przeszedł z procesu pozyskiwania energii z tłuszczu na zdobywania go z nagromadzonego tłuszczu. Celem jest uwolnienie zgromadzonego przez lata i trudnego do usunięcia tłuszczu i spalenie go, czego konsekwencją jest utrata wagi.

Pozyskiwanie energii z tłuszczu nazywane jest ketozą.

Dieta ketogenna ma wiele korzyści. Trzeba jednak pamiętać o niedoborach, do których może doprowadzić. Eksperci zalecają suplementację wapnia i witaminy D.

Jak Keto Actives pomaga w diecie ketogenicznej?

Keto Actives to nowoczesny suplement diety, który ma bardzo wszechstronne działanie. Jest polecany dla wszystkich chcących osiągnąć stan ketozy i wierzących, że dieta ketogeniczna pozwoli im na szybkie i skuteczne zrzucenie nadmiernych kilogramów. Praktyka i entuzjastyczne opinie online pokazują, że Keto Actives to środek wart swojej ceny.

Jak działa Keto Actives?

 • Pomaga ustabilizować poziom cukru we krwi, sprawia, że poziom insuliny spada,
 • chroni przed podjadaniem
 • korzystnie wpływa na metabolizm tłuszczu,
 • pomaga schudnąć z brzucha, ud i z każdego miejsca, które dotąd było trudne do odchudzania,
 • dodaje energii, dzięki czemu odchudzanie jest dużo skuteczniejsze.

Jeśli chcesz wesprzeć swój organizm w diecie ketogenicznej, Keto Actives to najwyższej jakości suplement diety, który w tym Ci pomoże. Zapomnij o ciągłym głodzie, zmęczeniu i frustracji. Dzięki keto diecie możesz odchudzać się w komfortowych warunkach – jeść i tyć, zyskiwać optymistyczne podejście, masę energii do ćwiczeń, uzyskując pełną zalet ketozę odżywczą.

Liczy się skład. A Keto Actives ma świetną formułę

To, co wyróżnia Keto Actives to przede wszystkim jego bogaty skład. Suplement diety zawiera kilka niezawodnych substancji, które połączone razem dają niesamowite efekty odchudzające.

Po pierwsze jest ForsLean®, czyli ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej [10% forskoliny], który jest niezastąpiony jako substancja podkręcająca metabolizm tłuszczy. Jest też Clarinol®, sprężony kwas linolowy (CLA), który zmniejsza obwód ud, a także stosunek bioder do pasa. Naturalna kofeina bezwodna dodaje energii i zwiększa wytrzymałość, co ułatwia kontynuowanie nawet wyjątkowo intensywnych programów treningowych, w podobny sposób działa ekstrakt z korzenia ashwagandhy. Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej –  nie tylko wspomaga metabolizm tłuszczu, ale również wspomaga pracę układu trawiennego. Na straży lepszego przyswajania składników aktywnych stoi ekstrakt z owoców pieprzu czarnego. Jest też ekstrakt z owoców papryki rocznej, który wspomaga kontrolę wagi i chrom chroniący przed nagłymi wahaniami cukru we krwi i apetytem na słodkie.

Jeśli jesteś na diecie ketogennej lub ją planujesz, już dzisiaj zamów Keto Actives. Kapsułki kilka dni po debiucie zyskały opinię hitu. Nic dziwnego. Jak przekonasz się, jak działają, również wystawisz im wysokie noty!

Dodaj komentarz