Locerin uratuje Twoje włosy?

2019-02-01

Mówią, że każdego dnia może wypadać aż 100 włosów. Problem w tym, że jeśli proces wypadania trwa od tygodni, można bardzo szybko zauważyć znaczny spadek gęstości fryzury. Dlatego nie wierz w usypiające czujność dane. Jeśli po każdym myciu wyciągasz kilka włosów, kolejne kilka pozostaje na szczotce po myciu, a jeszcze kilka zbierasz w ciągu dnia z ubrań, to jest to sygnał alarmujący. Twoja fryzura potrzebuje wsparcia. Widocznie nie otrzymuje wszystkiego, czego potrzebuje. Co możesz jej dać? Locerin: nowoczesne kapsułki zapobiegające nadmiernemu wypadaniu włosów u kobiet.

Dlaczego włosy wypadają?

Wypadanie włosów nie od razu daje widoczne przykre symptomy takie, jak przerzedzona fryzura czy szerszy, bardziej widoczny przedziałek. Negatywny proces może trwać latami, dopiero po czasie ukazując efekty. Przede wszystkim dlatego, że przeciętny włos żyje od 2 do 6 lat.

Dlatego tak istotne jest, by w miarę możliwości szybko reagować na niepokojący wzrost liczby wypadających włosów. A ten możemy obserwować w wielu sytuacjach:

  • podczas przyjmowania terapii hormonalnych,
  • w trakcie odchudzania,
  • po przebytej poważnej infekcji,
  • podczas intensywnych treningów,
  • na skutek wahań hormonalnych i wzrostu ilości testosteronu – w przypadku łysienia androgenowego (także rozwijającego się u kobiet),
  • przy wielu chorobach przewlekłych – cukrzycy, niedoczynności i nadczynności tarczycy,
  • przy niedoborze witamin i ważnych składników odżywczych – witamin z grupy B, żelaza, cynku,
  • silnego stresu, depresji,
  • w trakcie przyjmowania leków na nadciśnienie, na obniżoną krzepliwość krwi,
  • z powodu chorób jajników i nadnerczy.

Trzeba również sobie uzmysłowić, że powolny spadek gęstości włosów charakterystyczny jest także dla wieku, im jesteśmy starsze, tym jesteśmy na niego bardziej narażone. Już po 25 roku życia możemy zauważyć u siebie tendencję do przerzedzania się włosów. I niestety pod pewnymi względami jest ona normalna.

Gdy więcej włosów wypada

W normalnej, zdrowej sytuacji w fazie spoczynku, gotowej do wypadania jest od 3-5% włosów. Niestety, gdy pojawia się problem z nadmiernym wypadaniem włosów, ta liczba zaczyna wyglądać dużo bardziej niepokojąco. Co gorsza cykl spoczynku wydłuża się i na wyrośnięcie nowych włosów trzeba znacznie dłużej czekać.

Najlepsze tabletki na porost włosów u kobiet

Wiele przyczyn wypadania włosów można usunąć, decydując się na mądrą suplementację. Na potrzebę jej stosowania wskazuje wielu ekspertów, w tym lekarzy. Nowe tabletki, stworzone z myślą o kobietach, doskonale radzą sobie z łysieniem androgenowym, niedoborem witamin, osłabieniem włosów na skutek stresu czy wielu nieprawidłowości w organizmie.

W jaki sposób? Przede wszystkim siłą naturalnych, dobrze zbadanych składników o udowodnionej skuteczności. Wśród nich najważniejsze to AnaGain™ Nu, skrzyp polny, lucerna siewna, pokrzywa, bambus zwyczajny, biotyna, cynk, miedź, magnez, mangan, niacyna, witamina C, MSM, pieprz cayenne, BioPerine® czy Selenium Select®. Składniki te zostały tak stworzone, że efektywnie wykorzystują nowoczesne technologie i mikromacierze DNA. Dobranie takich form poszczególnych substancji, by zwiększyć ich wchłanianie, korzystnie wpływa na ich skuteczność.

Tak skomponowany skład zatrzymuje wypadania włosów, stymuluje porost nowych, wzmacnia włosy, sprzyja zachowaniu naturalnego koloru, dostarczając im wszystkiego, czego potrzebują do tego, by były mocne i gęste.

Gwarancja skuteczności i najlepsze opinie

Producent Locerin jest pewny jakości swojego produktu, dlatego oferuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

Okazuje się, że taka gwarancja nie jest wcale potrzebna, bo opinie na temat tabletek na porost włosów Locerin są bardzo dobre. Zwraca się uwagę na ich szybkość działania (pierwsze efekty widoczne już po kilku tygodniach), spektakularne działanie, które naprawdę zmienia wygląd włosów, a także łagodne i bezpieczne stosowanie, które nie pozostawia żadnych skutków ubocznych.

Wspieraj włosy tam, gdzie potrzebują największego wsparcia – od środka. Tak działa właśnie Locerin.

Dodaj komentarz