Melatolin Plus – rozwiązuje problemy ze snem?

2018-06-17

Potrzeba snu jest jedną z podstawowych. Nie da się jej na dłuższą metę zagłuszyć. Co prawda można nieco odsunąć sen w czasie, dodając sobie energii lepszymi lub gorszymi metodami, ale wkrótce i tak przyjdzie moment, kiedy będzie trzeba się położyć i zregenerować. Niestety często, mimo ogromnego zmęczenia, sen nie przychodzi. Jak sobie radzić w takiej sytuacji?

Możesz mieć wszystko, oprócz snu

Możesz mieć duże, wygodne łóżko, mocne, nieprzepuszczające światła rolety, ciszę i spokój, a do tego mocno klejące się oczy i ogromną potrzebę snu…i nie zasnąć.

Dane są zatrważające: na kłopoty ze snem ma narzekać aż 65% ludzi na świecie. W tej grupie znajdują się osoby cierpiące na bezsenność oraz groźne pod względem konsekwencji bezdechy senne. Niestety prawie 1/3 osób bagatelizuje problem i nie leczy go, co niestety nie wróży zbyt dobrze. Bezsenność znacznie pogarsza jakość życia i może być przyczyną wielu groźnych powikłań.

Czy można być zdrowym bez dobrego snu?

Dla zachowania zdrowia niezbędna jest prawidłowa dieta, aktywność fizyczna i zdrowy sen. To trzy filary, bez których nie sposób wyobrazić sobie normalnego funkcjonowania.

Długotrwałe kłopoty ze snem mogą prowadzić do:

  • pogorszenia koncentracji i uwagi, kłopotów z pamięcią,
  • zwiększonego ryzyka popełnienia poważnych błędów, w tym wypadków,
  • osoby cierpiące na bezsenność 7 razy częściej biorą udział w wypadkach drogowych,
  • zwiększa się ryzyko otyłości i cukrzycy typu 2, a także nadciśnienia tętniczego, kłopotów z krążeniem,
  • kłopoty ze snem zwiększają ryzyko wystąpienia demencji, osłabiają odporność, sprawiając, że częściej chorujemy, zwiększają również ryzyko wystąpienia nowotworów,
  • kłopoty ze snem zwiększają ryzyko wystąpienia depresji, stanów lękowych, psychozy, a także uzależnień,
  • bezsenność ma negatywny wpływ na działanie układu hormonalnego i metabolizm.

Odpowiedź jest jedna – nie można być zdrowym bez prawidłowego rytmu snu. Sen jest niezbędny do normalnego funkcjonowania. I każde, nawet niewielkie kłopoty z zasypianiem, mają wpływ na jakość życia.

Sen jest naprawdę ważny

Sen wpływa na nasz wygląd i samopoczucie. Ma bezpośredni wpływ na zdrowie. Nie sposób sobie wyobrazić bez niego codzienności. Długotrwałe problemy ze snem niestety nie tylko negatywnie wpływają na nas samych, ale również na nasze relacji z innymi. Mogą zwiększać ryzyko rozwodów i nieporozumień społecznych. Ludzie nieśpiący dobrze są nerwowi, drażliwi, częściej popełniają błędy i wpadają w kłopoty towarzyskie. Niestety kłopoty ze snem stanowią poważne ryzyko dla stabilności małżeństwa.

To wystarczająco dużo powodów, by zadbać o to, jak śpimy – nie tylko jak długo i jak szybko zasypiamy, ale również o to, jaka jest jakość naszego snu. I w tym pomocne mogą być nowe kapsułki wspomagające zdrowy sen – Melatolin Plus.

Jak Melatolin Plus wspomaga zdrowy sen?

Melatolin Plus to kapsułki, które ułatwiają zasypianie. Efekt ten pozwalają osiągnąć dzięki temu, że usprawniają odprężenie i wieczorną regenerację, ponadto pomagają zminimalizować negatywny wpływ stresu na zasypianie, zmniejszają problem z tak zwaną gonitwą myśli oraz dodatkowo korzystnie wpływają na samopoczucie. Za sprawą naturalnych ekstraktów pozwalają osiągnąć długi i regenerujący sen. Skład kapsułek został tak zaprojektowany, by  mogły one minimalizować negatywny wpływ zmiany strefy czasowej oraz snu w różnych godzinach, przy zmiennym trybie zmianowym.

Podstawowe składniki aktywne Melatolin Plus to melatonina, ekstrakt z liścia melisy lekarskiej, l-tryptofan, l-teanina, ekstrakt z korzenia ashwagandhy, kwas gamma-aminomasłowy (GABA), ekstrakt z słupków kwiatu szafranu, ekstrakt z ziela rumianku pospolitego i witamina B6.

Formuła Melatolin Plus została tak pomyślana, by pomagała usuwać najpopularniejsze problemy ze snem. Dzięki regularnemu stosowaniu Melatolin Plus można poprawić jakość snu i ułatwić zasypianie.

Melatolin Plus ma świetne opinie. Kapsułki są chętnie wybierane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W najlepszej cenie otrzymasz je na tej stronie.

Dodaj komentarz