Minoksydyl 5% w walce z łysieniem

2014-09-30

Łysienie androgenowe to problem setek tysięcy osób na całym świecie. Część z nich godzi się z tym faktem, nie sięgając po żadne metody leczenia. Jednak dla większości łysienie jest problemem nie do zaakceptowania. Na szczęście walka ze wzmożonym wypadaniem włosów może dać zadowalające rezultaty. Jeśli chcesz zapomnieć o łysieniu na zawsze, przekonaj się o sile, jaką posiada minoksydyl.

OD LECZENIA NADCIŚNIENIA DO LECZENIA ŁYSIENIA

Początkowo minoksydyl stosowany był w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Okazało się jednak, że u pacjentów stosujących lek z tą aktywną substancją pojawiły się skutki uboczne… porost włosów.

Gdy okazało się, że preparaty z minoksydylem wspomagają walkę z nadmiernym przerzedzaniem się włosów, opracowano lek na łysienie przystosowany do leczenia miejscowego. A wszystko to po, żeby walka z nadmierną utratą włosów nie powodowała żadnych innych działań niepożądanych.

JAK MINOKSYDYL WSPOMAGA LECZENIE ŁYSIENIA?

Minoksydyl jest substancją wyróżniającą się wysoką skutecznością, jeśli chodzi o miejscowe leczenie łysienia. Doskonale sprawdza się w zwalczaniu wzmożonego wypadania włosów spowodowanego nadmierną aktywnością DHT.

Minoksydyl oddziałuje na pracę tzw. kanałów potasowych, którymi dostarczane są składniki odżywcze do mieszków włosowych. To sprawia, że są one utrzymywane w dobrej kondycji, mimo szkodliwego działania dihydrotestosteronu. Ponadto minoksydyl pobudza do aktywnego działania komórki włosowe, czego efektem jest porost włosów.

NAJLEPSZE ŚRODKI ZAWIERAJĄCE MINOKSYDYL 5%

Warto mieć świadomość, że im wyższe stężenie minoksydylu, tym lepsze efekty kuracji można osiągnąć. Dlatego szczególnie polecane są te preparaty, które zawierają aktywną substancję o stężeniu 5%.

NR-07 to innowacyjny preparat na łysienie, który swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu unikalnej kompozycji składników i najnowszych technologii. Wykazuje kompleksowe działanie w walce z łysieniem,przeciwdziałając wypadaniu włosów i stymulując ich ponowny odrost. Zawarty w preparacie minoksydyl 5% aktywizuje komórki włosa do pracy, a kwas oleinowy, wyciąg z Saw Palmetto i kwas azelainowy – naturalne inhibitory blokują syntezę DHT. Obecność retinolu i zastosowanie technologii liposferowej przyspiesza wnikanie cennych składników w głąb skóry, gwarantując jeszcze lepsze rezultaty w krótszym czasie.

Zamów już dziś NR-07, by przekonać się, że nie jesteś skazany na łysienie.

Spectral.DNC to innowacyjne połączenie minoksydylu i aminexilu SP94. To sprawia, że preparat celuje zarówno w przyczyny, jak i objawy łysienia. Blokuje syntezę szkodliwego dla mieszków włosowych dihydrotestosteronu oraz stymuluje porost włosów. Zawiera także procyjanidyny B2 i C1, które potęgują działanie minoxidilu. Zaś obecny w Spectral.DNC retinol złuszcza skórę głowy, zwiększając wchłanialność cennych substancji. W preparacie wykorzystano technologię nanosomową, dzięki której czynne składniki wnikają w głębokie warstwy skóry i wykazują aktywne działanie nawet do 12 godzin.

Wybierz Spectral.DNC już teraz i niech łysienie przestanie być Twoim kompleksem.

Spectral.DNC-L to jeden z niewielu preparatów, gwarantujących najwyższą skuteczność w walce z łysieniem w stadium zaawansowanym. A to wszystko dzięki wykorzystaniu technologii nanosomowej w połączeniu z unikalną kombinacją aktywnych składników. W mikroskopijnej wielkości cząsteczkach zamknięte zostały cenne substancje, które są transportowane do źródła problemu. Dopiero tam są uwalniane i działają nawet przez 12 godzin. Za najwyższą efektywność odpowiada minoksydyl, aminexil SP94 i L-arginina – substancje, które hamują łysienie, pobudzają porost włosów i gwarantują im najlepsze odżywienie.

Jeśli chcesz zapomnieć o łysieniu, zamów Spectral.DNC-L już teraz.

Wcale nie musisz być skazany na wzmożone wypadanie włosów. Z powodzeniem możesz zahamować ten proces, wybierając sprawdzone środki na łysienie nowej generacji. Dzięki skutecznemu połączeniu minoksydylu z pozostałymi substancjami, są w stanie zagwarantować zaskakujące rezultaty w znacznie krótszym czasie. Wybierz idealny dla siebie produkt z oferty NuviaLab i przekonaj się, że i Ty możesz pokonać łysienie.

Terapię minoksydylem wspomóż pastylkami na łysienie, które poprawią stan mieszków włosowych i fryzury od środka. Zapobiegną niedoborom, zablokują działanie DHT i wspomogą odrost nowych włosów. To numer 1 w rankingach na męskie łysienie – bardzo skuteczne pastylki o unikalnym składzie, niedostępnym w żadnym innym preparacie. Kliknij i przeczytaj więcej na temat pastylek Profolan.

Dodaj komentarz