Revitol Dermasis – skuteczna formuła przeciw łuszczycy

2014-10-15

Statystyki wskazują, że aż 4% populacji na całym świecie cierpi z powodu łuszczycy. Sama choroba nie jest groźna, jednak związana jest z uciążliwymi objawami oraz odbiera pewność siebie i potrafi doprowadzić do kompleksów. Zmiany łuszczycowe nie wyglądają estetycznie, dlatego wpływają na pogorszenie kontaktów towarzyskich, na czym cierpi psychika chorego. Ale powstała skuteczna formuła przeciw łuszczycy, dzięki której zapomnisz o uciążliwościach tego schorzenia.

DERMASIS ŁAGODZI OBJAWY ŁUSZCZYCY

Revitol Dermasis to jedyny tak skuteczny krem wspomagający leczenie łuszczycy. Swoje działanie opiera o innowacyjną formułę -unikalne połączenie składników, które łagodzi kłopotliwe objawy choroby i zapobiega jej nawrotom. Regularne stosowanie przyczynia się do przedłużenia okresu remisji.

Krem bazuje wyłącznie na naturalnych substancjach. Działa dwupłaszczyznowo, uwzględniając mechanizm powstawania nieestetycznych płatów łuszczycowych. To sprawia, że skuteczność Revitol Dermasis jest tak wysoka.

W łuszczycy dochodzi do kilkukrotnego przyspieszenia procesu namnażania się komórek skóry, co skutkuje nawarstwianiem się powstającego naskórka. Za tą przyspieszoną produkcją nie nadążają procesy złuszczania. W efekcie powstają nieestetyczne czerwone zmiany – charakterystyczne dla łuszczycy.

Krem Revitol Dermasis wspomaga redukcję martwych komórek, poprawiając wygląd skóry. Preparat zapewnia również głębokie nawilżenie oraz natłuszczenie skóry. Dzięki temu eliminuje uciążliwe uczucie swędzenia. Wyróżnia się przy tym wyjątkową wchłanialnością. Szybko wnika w skórę, działając natychmiast po zaaplikowaniu.

W CZYM TKWI TAJEMNICA SKUTECZNOŚCI DERMASIS?

Kremów wspomagających leczenie łuszczycy jest wiele. Jednak tylko Revitol Dermasis wyróżnia się najlepszą skutecznością. A to wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły – starannej kombinacji substancji, celujących w przyczyny i objawy choroby.

Kwas salicylowy odpowiada za redukcję martwych komórek naskórka. Wykazuje właściwości złuszczające, przyczyniając się do rozluźniania przestrzeni międzykomórkowych. Działa ponadto przeciwzapalnie oraz wpływa korzystnie na poprawę szybkości gojenia się ran.

Efekt głębokiego nawilżenia oraz natłuszczenia skóry gwarantują emolienty. Pokrywają jej powierzchnię cienkim filtrem, dając ochronę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Skóra nie staje się sucha, a objawy swędzenia zostają wyeliminowane.

Olej palmowy wykazuje silne działanie wygładzające. Zwiększa elastyczność skóry, nadając jej wysoki poziom natłuszczenia. Substancja ta działa również przeciwzapalnie oraz przeciwobrzękowo.

Olejek z drzewa herbacianego od wieków wykorzystywany był do leczenia uszkodzonej skóry. Jego właściwości odpowiadają za przyspieszenie gojenia się ran. Ponadto działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybicznie.

Witamina E nadaje skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Stanowi również ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Wypróbuj Revitol Dermasis już teraz bez żadnego ryzyka i przekonaj się o jego wysokiej skuteczności.

Dodaj komentarz