Snoran Plus – genialne tabletki na chrapanie

2017-03-18

Chrapanie przeszkadza w śnie. Nie tylko osobie śpiącej w tym samym łóżku, ale również innym domownikom, szczególnie w blokach z wielkiej płyty. Nie wspominając o noclegu pod namiotem, na plaży czy we wspólnym pokoju hotelowym, gdzie chrapanie staje się problemem publicznym. I nierzadko wstydliwym. Samo w sobie ma negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie, o czym często się zapomina. Jest tak kłopotliwe, że nie warto i nie można go ignorować. Lepiej zawalczyć o lepszy sen. Na rynku pojawiły się tabletki Snoran Plus, które pozwalają usunąć przyczyny chrapania. Są szalenie bezpieczne, skuteczne i komfortowe w stosowaniu!

Chrapanie to częsty problem

Chrapią dzieci, chrapią też dorośli. Najczęściej mężczyźni w średnim wieku. Szacuje się, że 80% z nich ma z tym problem – albo w każdą noc, albo okazjonalnie – po spożyciu alkoholu lub w wyjątkowo trudnym, męczącym okresie w życiu. Kobiety chrapią rzadziej, najczęściej po menopauzie.

To, że tyle osób chrapie, nie znaczy, że Ty też musisz. Nie musisz się wstydzić z powodu głośnego snu. Na rynku dostępny jest Snoran Plus – kapsułki, które szybko i sprawnie radzą sobie z chrapaniem.

Skąd się bierze chrapanie?

Chrapanie jest wynikiem kłopotów z oddychaniem, utrudnionego przepływu powietrza przez gardło. Osoba chrapiąca może wytwarzać hałas na poziomie nawet 90 decybeli (porównywalny do pracującej kosiarki!).
Jeśli chodzi o zmiany anatomiczne, chrapanie jest wywołane przez wiotczenie mięśniówki i tkanki tylnej gardzieli. Kłopot z chrapaniem pogłębia ponadto niedrożność w drogach oddechowych, prowadzący do groźnych dla osób chrapiących okresowych bezdechów, mogących trwać od 10 do 60 sekund. Jeśli okresy bezdechu zdarzają się często, diagnozuje się zespół bezdechu sennego, stanowiący wskazanie do konsultacji lekarskiej.

Mając na uwadze anatomię chrapania, czyli dokładnie to, co zostało napisane wyżej, warto zauważyć, że najlepszym sposobem na chrapnie jest:

 • ułatwienie oddychania,
 • usunięcie stanów zapalnych, które mogą utrudniać oddychanie,
 • poradzenie sobie z obrzękiem śluzówki,
 • ustabilizowanie pracy układu nerwowego.

Z tymi wszystkimi aspektami doskonale radzi sobie Snoran Plus. W jaki sposób? Przeczytaj więcej.

Czy jesteś narażony na chrapanie?

Najbardziej narażone na chrapanie są następujące osoby:

 • mężczyźni,
 • chorujące na nadciśnienie,
 • otyłe,
 • z krzywą przegrodą,
 • z wydłużonym podniebieniem miękkim,
 • z powiększonymi migdałkami,
 • z przerośniętym języczkiem,
 • z nieprawidłową budową układu oddechowego,
 • chodzące spać pod wpływem alkoholu.

Ludowe sposoby na chrapanie

Problem chrapania jest znany od wieków. Nic dziwnego, że przez lata wymyślono wiele sposobów, jak sobie radzić z nieprzyjemnym dla ucha dudnieniem. Jedne metody są skuteczne, inne zdecydowanie mniej. Najczęściej stosuje się gwizdanie, cmokanie, a nawet poszturchiwanie z prośbą o przyjęcie innej pozycji. Zdarza się, że zirytowane osoby decydują się zatkać nos osoby chrapiącej, czy niemal zmuszają ją do spania z piłeczką przyszytą do „pleców” piżamy, żeby uniknąć kładzenia się na plecach (w pozycji tej chrapiemy najgłośniej).

Dostępne dotąd metody na chrapanie, czyli dlaczego Snoran Plus jest najlepszy

Pojawienie się kapsułek Snoran Plus na chrapanie przyjęto z wielką ulgą. Nic dziwnego, dotąd osoby mierzące się z chrapaniem miały do wyboru mało komfortowe metody radzenia sobie z głośnym snem, na przykład klamerki, piżamy z wypustkami zakładanymi na plecy, plastry, które nie zapewniały nawet minimalnej dyskrecji. Snoran Plus otworzył nową drogę radzenia sobie z chrapaniem, poprzez dostarczanie naturalnych składników aktywnych wspomagających pracę układu oddechowego i ułatwiającego oddychanie.

Gorszy sen

Naukowcy ustalili, że z powodu chrapania partnera tracimy średnio 1,5 godziny snu. To sporo, biorąc pod uwagę, że wiele osób w dzisiejszych czasach nie może sobie pozwolić na długą nocną regenerację i śpi maksymalnie 6 godzin. Odejmując 1,5 godziny, otrzymujemy 4,5 godziny, które nie są wystarczające, by zregenerować siły i przygotować się do wyzwań kolejnego dnia. Tym bardziej, że krótki sen oddziałuje niemal na każdy aspekt naszego życia – zwiększa ryzyko nadciśnienia, cukrzycy, nadwagi. Jest przyczyną rozdrażnienia, kłopotów z koncentracją. Zmniejsza możliwości intelektualne.

Jednak chrapanie nie ma negatywnego wpływu tylko na otoczenie chrapacza. Przede wszystkim niekorzystnie wpływa na osobę, która chrapie. Dlatego czas z tym skończyć. Tym bardziej, że jest środek, który to umożliwia.

Jak działa Snoran Plus?

Snoran Plus to nowoczesne tabletki na chrapanie, które mają w pełni naturalny, certyfikowany skład.

Najważniejsze substancje aktywne wykorzystane do produkcji pastylek to ekstrakt z liści mięty pieprzowej, który wykazuje silne działanie przeciwzapalne, pozwalające zmniejszyć stan zapalny w górnych drogach oddechowych i ułatwia oddychanie. Jest również ekstrakt z liści melisy lekarskiej, który zmniejsza suchość i drapanie w gardle, prowokujące często chrapanie. W wielu badaniach wykazano, że melisa lekarska pozwala uzyskać zdrowy, głęboki i odprężający sen. Trzeci składnik to ekstrakt z liści eukaliptusa gałkowego, który zmniejsza podrażnienie krtani, strun głosowych i gardła. Pozwala również na swobodny przepływ powietrza przez drogi oddechowe. Kolejnym istotnym składnikiem jest ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego, oczyszczający drogi oddechowe i chroniący przed powstaniem charakterystycznych wibracji na tyle gardła. Natomiast ekstrakt wyizolowany z korzenia prawoślazu lekarskiego pomaga na suchy kaszel i ułatwia odkrztuszanie, poprawia jakość snu. Na koniec w formule Snoran Plus zastosowano sproszkowane ziele tymianku, które korzystnie wpływa na oddychanie.

Połączeniu najwyższej jakości składników w optymalnym stężeniu pozwoliło osiągnąć najlepsze efekty działania. Dzięki temu Snoran Plus łagodzi chrapanie jak żaden inny preparat. Nie ma równie skutecznego naturalnego środka, który już pierwszego dnia stosowania poprawia jakość snu.

Na jakie efekty możesz liczyć?

Producent objął Snoran Plus 90dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Oznacza to tyle, że jeśli produkt nie spełni oczekiwań, można go odesłać i zyskać zwrot pieniędzy. Skąd taka wysoka pewność producenta? Poparta jest badaniami klinicznymi i wysoką satysfakcją konsumencką.

Każdy, kto sięgnie po Snoran Plus może liczyć na:

 • łatwiejsze zasypianie,
 • głęboki i regenerujący sen,
 • brak kłopotów z oddychaniem,
 • usunięcie najpopularniejszych przyczyn chrapania,
 • spokojne noce, bez wstydu i poczucia dyskomfortu.

Chcesz otrzymać Snoran Plus w najlepszej cenie? Kliknij tutaj!

Dodaj komentarz