Testolan dla prawdziwych mężczyzn. Gorąca nowość

2017-10-04

Mężczyzna czuje się najlepiej w swojej skórze, jeśli jest silny, wytrzymały i pewny siebie. Docenia zdolności koncentracji i ambicję. Nie gardzi oczywiście wysokim libido i możliwościami zachowania pełnej sprawności seksualnej. Niestety o ile dwudziestolatek zazwyczaj czuje się jak młody bóg, pełen sił i gotowy do pracy nad swoją sylwetką, o tyle wraz z wiekiem u tak zwanych dojrzałych mężczyzn bywa z tym różnie. Niekoniecznie dlatego, że mężczyznom po 30-tce czy 40-tce przestaje się chcieć, ale dlatego, że warunki przestają być tak dobre jak wcześniej. Lekarze jako przyczynę większości problemów wskazują spadek produkcji testosteronu, który postępuje wraz z wiekiem, zaczynając od 30 urodzin.

Na szczęście dzisiaj dostępny jest sposób, jak walczyć z przyczyną zaniku produkcji testosteronu.

Długo przyszło nam czekać na naturalny produkt, który by zniwelował negatywne skutki zaburzeń gospodarki u mężczyzn, który by szybko i skutecznie zwiększył produkcję testosteronu. Na szczęście już jest! Na polskim rynku pojawił się Testolan – kapsułki będące wynikiem wielomiesięcznych prac  naukowców z legendarnego laboratorium znanego producenta wysokiej jakości naturalnych środków – Key Player. Teraz każdy mężczyzna możesz szybko i bez skutków ubocznych poprawić jakość swojego życia! Wystarczy uzupełnić niedobory testosteronu.

Testolan

Czy Twój organizm produkuje wystarczającą ilość testosteronu?

Działanie układu hormonalnego nie jest co prawda niezależne od naszej woli, jednak mamy tylko nieznaczny wpływ na wydzielanie hormonów. Nie możemy decydować o spadku produkcji testosteronu, który następuje u każdej osoby wraz z wiekiem. Szacuje się, że każdego roku organizm wydziela o około 1% mniej tego hormonu niż w roku poprzednim.

Mamy jednak wpływ na inne negatywne czynniki, które utrudniają pracę układu dokrewnego. Przykładowo na palenie papierosów. Nikotyna niestety negatywnie wpływa na stopień produkcji testosteronu. Dlatego możemy rzucić papierosy, by wspomóc działanie układu hormonalnego. Niestety łatwo się tylko pisze, bo zerwanie z nałogiem nie jest już takie proste. Drugim poważnym zagrożeniem jest alkohol, który osłabia układ wewnątrzwydzielniczy każdego mężczyzny. Ograniczenie wyskokowych trunków również korzystnie wpływa na męskość!

Trzeci czynnik to stres, na który mamy nieznaczny wpływ. Nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować go z życia, możemy jednak uczyć sobie z nim radzić. Pośpiech, wysokie tempo życia, brak wystarczającej ilości snu niestety niekorzystnie wpływa na produkcję testosteronu.

Nic dziwnego, że najnowsze wyniki badań prowadzone w cenionych ośrodkach badawczych na zachodzie przynoszą ten sam wniosek. Zdecydowana większość mężczyzn po 30-tce cierpi na niedobory testosteronu. Konkretne wartości i poziom niedoborów uwarunkowana jest indywidualnie, często cechami genetycznymi, niemniej tendencja jest wyraźnie widoczna.

Jak objawiają się niedobory testosteronu?

Niektóre objawy związane z niewystarczającą ilości testosteronu mogą być ignorowane lub utożsamiane z innymi przyczynami. Okazuje się jednak, że powód w przypadku wszystkich poniższych symptomów jest zazwyczaj ten sam – niewystarczająca ilość testosteronu. Suplementacja pomaga poradzić sobie z wieloma objawami, takimi jak:

 • brak energii, senność, apatia,
 • niższa wytrzymałość,
 • spadek masy mięśniowej,
 • skłonność do gromadzenia tłuszczu, zwłaszcza w okolicy brzucha,
 • niższe libido, brak ochoty na seks,
 • problemy z osiągnięciem wzwodu, zanikający wzwód,
 • problemy z płodnością.

Testolan uzupełniając niedobory testosteronu:

 • dodaje energii i wzmacnia,
 • pozwala wyrzeźbić super sylwetkę,
 • spala tłuszcz,
 • wspomaga budowanie masy mięśniowej,
 • pozwala ćwiczyć dłużej i intensywniej,
 • zwiększa ochotę na seks, sprawia, że seks staje się lepszy,
 • dodaje energii życiowej,
 • walczy z rozdrażnieniem i zniecierpliwieniem,
 • korzystnie wpływa na koncentrację,
 • poprawia samopoczucie.

Nie musisz godzić się na gorsze dni, spadek energii życiowej i mniejszą siłę. Możesz zrobić naprawdę dużo, by wzmocnić ciało i umysł. Testolan odwraca negatywne zmiany następujące wraz z wiekiem.

Czy stosowanie Testolanu jest bezpieczne?

Testolan to nowoczesny preparat w formie kapsułek o unikalnym składzie. Każda tabletka zawiera sprawdzone substancje aktywne takie, jak: kozieradka, buzdyganek naziemny, kwas D-asparaginowy (DAA), korzeń maca, korzeń żeń-szenia koreańskiego, witania ospała (ashwagandha), nasiona granatu, magnez, fosfatydyloseryna, witamina E, pieprz czarny, cynk, witamina B6, selen. Skuteczność każdej powyższej substancji została potwierdzona w wielu ośrodkach badawczych na całym świecie. Działanie poszczególnych składników została opisana na stronie www.testolan.pl.

Testolan to pierwszy produkt na rynku o tak uniwersalnym składzie i tak świetnym działaniu. Natychmiast uzupełnia niedobory testosteronu, nie powodując żadnych skutków ubocznych.

Już w kilka tygodni po debiucie na polskim rynku zyskał świetne opinie. Mężczyźni polecają Testolan, bo jest wygodny w działaniu, dyskretny (o jego zażywaniu wiesz tylko Ty) i skuteczny. Producent pewny jakości Testolanu oferuje unikalną gwarancję. Jeśli produkt nie spełni oczekiwań, można odesłać go, by zyskać zwrot gotówki!

Już dziś zamów Testolan, poczuj tę siłę i kontrolę nad swoim życiem! Będziesz polecał produkt dalej!

Dodaj komentarz