Witaminy powstrzymujące wypadanie włosów

2014-10-23

Kondycja włosów w dużej mierze zależy od odpowiedniej diety. Witaminy są potrzebne do tego, by włosy mogły rosnąć zdrowo, nie nastręczając żadnych kłopotów. Tymczasem złe odżywianie może prowadzić do poważnych niedoborów, co z kolei odpowiada za wzmożone przerzedzanie się czupryny. Chcąc przeciwdziałać temu problemowi, trzeba zadbać o uzupełnienie ich braków. Sprawdź, jakie witaminy są niezbędne do skutecznej walki z łysieniem.

– Witaminy z grupy B

Wśród witamin z grupy B najważniejsze znaczenie ma witamina B5 (kwas pantotenowy) oraz biotyna (witamina B7 / witamina H). Dzięki nim możliwy jest porost włosów, ponieważ odpowiadają za stymulowanie jeszcze efektywniejszego wchłaniania witamin, co skutkuje poprawą rozwoju komórek. Podobnie zresztą działają witaminy: B6 oraz B12 – zapobiegają wzmożonemu wypadaniu włosów i pozwalają na zachowanie ich koloru.

Niemałe znaczenie ma również witamina B9 (kwas foliowy), która skutecznie wzmacnia cebulki włosa i sprawia, że odrastające włosy stają się zdrowsze i mocniejsze.

Witaminy te są niezbędne, ponieważ zwalczają nie tylko objawy, ale przede wszystkim przyczyny wzmożonej utraty włosów.

– Witamina A

Należy do grupy silnych antyoksydantów. Jeśli chodzi o przeciwdziałanie łysieniu, odpowiada za regulowanie pracy gruczołów łojowych. Kontroluje wydzielanie sebum, którego nadmiar nie tylko przyspiesza przetłuszczanie się włosów, ale i ich wypadanie.

Ponadto witamina A stymuluje wzrost nowych komórek, co w walce z łysieniem na spore znaczenie.

– Witamina C i witamina E

Stanowią bardzo silne przeciwutleniacze, wykazując korzystne działanie na cały organizm. Odpowiadają za lepsze krążenie w skórze głowy. Dzięki temu cenne składniki znacznie szybciej docierają do odpowiednich komórek.

Najlepsze suplementy witaminowe na łysienie

Choć witaminy na łysienie najlepiej przyjmować w postaci naturalnej, niezwykle skuteczne jest stosowanie odpowiednich suplementów, których działanie skierowane jest przeciwko łysieniu.

Profolan – to obecnie najlepsze pastylki na wypadanie włosów. Opierające swoją skuteczność na naturalnych ekstraktach, połączonych w doskonałych stężeniach, silnie działających na cebulki włosowe, chroniących je przed zgubnym działaniem DHT – uszkadzającego włosy i prowadzącego do ich wypadania. Profolan poleca 9 na 10 osób stosujących te silne tabletki, chroniące fryzury nie tylko przed wypadaniem, ale także przedwczesnym siwieniem.
Procerin Tablets to preparat, który powstał z myślą o mężczyznach borykających się z łysieniem androgenowym. Poza witaminą B6 oraz cennym siarczanem cynku, zawiera niezwykle silne inhibitory DHT pochodzenia naturalnego. Dzięki temu tabletki zwalczają nie tylko objawy, ale i przyczyny wzmożonego wypadania włosów. To najlepsza alternatywa finasterydu – innego inhibitora DHT – ponieważ nie osłabia męskiej potencji.

Provillus for Men to tabletki, które przeciwdziałają łysieniu oraz poprawiają kondycję włosów. Zawierają sprawdzone połączenie magnezu, cynku i witaminy B6 – składników, które wzajemnie potęgują swoje działanie. W składzie znajduje się również biotyna oraz naturalne inhibitory DHT. Dzięki temu kapsułki nie tylko poprawiają kondycję włosów, ale wykazują silne działanie przeciw ich wypadaniu.

Provillus for Women to preparat przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Zawiera specjalnie dobrane substancje, dzięki którym walka z wzmożonym wypadaniem włosów jest możliwa. W składzie znajdują się przede wszystkim witaminy na łysienie (witamina B6, biotyna), ale także dodatkowe substancje (m.in. wyciąg ze skrzypu polnego), które wzmacniają włosy.W przypadku regularnego stosowania hamują łysienie oraz stymulują porost włosów.

Advecia to tabletki, które zwalczają łysienie kobiet i mężczyzn, a jednocześnie stymulują porost włosów. Zawierają unikalną formułę, która pozwala osiągać zadowalające rezultaty. Działanie bazuje na połączeniu właściwości L-argininy, lizyny, wyciągu z zielonej herbaty, ekstraktu z pestek winogron oraz wyciągu z jagód Saw Palmette.

VIVICOMB – PRZEŁOM W LECZENIU ŁYSIENIA

Hitem w walce ze wzmożonym wypadaniem włosów jest ViviComb.

To laserowy grzebień, który działa w oparciu o sprawdzoną i skuteczną technologię LLLT. Hamuje łysienie oraz stymuluje porost włosów. Aż 9 na 10 osób jest zadowolonych z efektów już po kilku tygodniach kuracji.

ViviComb to doskonałe uzupełnienie witaminowych suplementów na łysienie. Jego stosowanie jest bezpieczne, a rezultaty daje zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Zapomnij o łysieniu na zawsze, zamawiając ViviComb już teraz.

Dodaj komentarz