Wszystko na temat preparatu Thyax

2014-10-20

Od prawidłowego działania tarczycy zależy prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dlatego niedobór hormonów tarczycowych wpływa znacząco na pogorszenie jakości życia. Częste huśtawki nastrojów, problemy ze skórą i wypadaniem włosów, spadek libido, przybieranie na wadze – to symptomy, które mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy. Warto więc wspomóc leczenie tego schorzenia, sięgając po naturalne suplementy.

Problem w tym, że większość preparatów działa jednokierunkowo. Łykanie leków – sybstytutów hormonów, środków eliminujących stany depresyjne, przeciwdziałających wypadaniu włosów i poprawiających sprawność seksualną jest kłopotliwe. Dlatego z myślą o wszystkich osobach cierpiących na niedoczynność tarczycy opracowano innowacyjny preparat.

THYAX – NATURALNE WSPARCIE TWOJEJ TARCZYCY

Thyax jest preparatem, który dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które stanowią naturalne wsparcie tarczycy, przywracając jej prawidłowe funkcjonowanie. Aktywne substancje stymulują gruczoł do produkcji hormonów tarczycowych, wspomagając leczenie niedoczynności tarczycy.

Dzięki Thyax:

– uzupełnisz poziom ważnych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania tarczycy,
– zwiększysz poziom jodu, bez którego synteza hormonów tarczycy nie jest możliwa,
– podkręcisz metabolizm i schudniesz szybciej,
– zwalczysz objawy niedoczynności tarczycy – wypadanie włosów, problemy ze skórą, spadek nastroju, silne zmęczenie, drażliwość.

W CZYM TKWI TAJEMNICA DZIAŁANIA THYAX?

Za silne działanie preparatu odpowiada starannie dobrana mieszanka składników odżywczych:

– jod – jest pierwiastkiem biorącym udział w syntezie tyroksyny i trójjodotyroniny – najważniejszych hormonów tarczycowych, jego niedobór może prowadzić do niedoczynności tarczycy,
– cynk – to pierwiastek, bez którego tarczyca nie jest zdolna przekształcić nieaktywny hormon T4 w aktywny hormon T3, odpowiada także za stymulowanie TSH – hormonu pobudzającego tarczycę do pracy,
– acetylo-L-tyrozyna – jest aminokwasem, którego obecność jest niezbędna przy produkcji hormonów tarczycowych,
– witaminy z grupy B – wspomagają układ nerwowy, zmniejszają uczucie zmęczenia, poprawiają kondycję cery i przeciwdziałają wypadaniu włosów,
– selen – jest ważnym pierwiastkiem w produkcji i przekształcaniu hormonów tarczycy,
– miedź, mangan, molibden – są mikroelementami, które wpływają na funkcjonowanie gruczołu tarczowego.

Uzupełnienie niedoborów najważniejszych witamin i minerałów pozwala na stymulowanie tarczycy do prawidłowej pracy. W efekcie zwiększa się ilość produkowanych i wydzielanych hormonów, co przywraca równowagę i zwalcza uciążliwe objawy niedoczynności tarczycy.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ THYAX?

Thyax to najlepszy preparat, który skutecznie wspomaga funkcjonowanie tarczycy. Dzięki wpływaniu na gospodarkę hormonalną pośrednio, przywraca jej równowagę – bez działań niepożądanych. Dostarcza najważniejsze składniki mineralne, które wpływają na produkcję hormonów oraz uzupełnia niedobory witamin, odpowiadających za łagodzenie objawów niedostatecznej ilości hormonów.

Masz wątpliwości, co do skuteczności preparatu? Zamów go już teraz, a otrzymasz 90-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Thyax nie spełni Twoich oczekiwań, odzyskasz zainteresowane pieniądze. Kupuj więc bez żadnego ryzyka.

Aktywuj hormony tarczycy naturalnie, by poprawić jakość życia

Dodaj komentarz