Wyciąg z alg morskich w walce z cellulitem

2014-10-07

Chcesz pozbyć się cellulitu, jednak stosowane do tej pory preparaty nie dawały żadnych większych rezultatów. Walka ze skórką pomarańczową nie jest łatwa, ale na szczęście może zakończyć się sukcesem. W redukcji cellulitu pomocne mogą okazać się algi morskie. Zawarte w nich cenne składniki to skuteczna broń przeciwko niedoskonałościom.

ANTYCELLULITOWY WYCIĄG Z ALG MORSKICH

Algi to po prostu wodorosty, wyróżniające się różnorodną wielkością oraz kolorystyką. Stanowią bogactwo ważnych związków. To obfite źródło białka, tłuszczów i węglowodanów – składników, od których zależy kondycja skóry. Dostarczają także minerały oraz witaminy (cynk, chlor, jod, żelazo, magnez, witamina E, witamina A, witamina PP). To wszystko sprawia, że algi są na szeroką skalę wykorzystywane w kosmetyce, m.in. do redukcji cellulitu.

W walce ze skórką pomarańczową najlepiej sprawdzają się zielone i brunatne wodorosty. Zawarty w nich kwas alginowy skutecznie stymuluje krążenie, zapewniając komórkom prawidłowe odżywienie oraz dotlenienie. Wpływają pozytywnie na elastyczność i jędrność skóry, likwidując nieestetyczne objawy skórki pomarańczowej.

Listownica (Laminaria) i morszczyn (Fucus) to najczęściej spotykane i wykorzystywane w kosmetykach antycellulitowych algi.Swoją popularność zawdzięczają niebywałym właściwościom, dzięki którym redukcja niedoskonałości skóry może osiągać tak spektakularne rezultaty. Algi, dzięki zawartości jodu, stymulują aktywność lipazy. Enzym ten uczestnicząc w procesie lipolizy, przyczynia się do przyspieszenia rozkładu trójglicerydów (cellulitowych grudek) na wolne kwasy tłuszczowe. Ponadto odpowiadają za zwiększenie szczelności naczyń krwionośnych.

REVITOL CELLULITE – NAJLEPSZY KREM ZAWIERAJĄCY WYCIĄG Z ALG MORSKICH

W sprzedaży znajdziesz wiele kosmetyków antycellulitowych. Jednak to Revitol Cellulite jest jednym z najskuteczniejszych kremów, który zawiera silnie skoncentrowaną dawkę ekstraktu z alg morskich. To gwarancja niezawodności w walce ze skórką pomarańczową. Dzięki temu preparat doskonale radzi sobie nie tylko z objawami, ale przede wszystkim przyczynami powstawania cellulitu.

Stymuluje proces lipolizy, redukując widoczność nieestetycznych grudek. A wpływanie na zmniejszenie przepuszczalności naczyń krwionośnych pozwala na wyeliminowanie jednego z kluczowych powodów powstawania cellulitu.

Skuteczność Revitol Cellulite potęguje m.in.:

– kofeina – odpowiada za przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej oraz wpływa pozytywnie na usprawnienie krążenia,
– skrzyp polny – przyczynia się do wzmocnienia naczyń krwionośnych, zwiększając ich szczelność,
– retinol – wpływa na zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, wygładza nierówności,
– witamina E – jako silny antyoksydant przeciwdziała wolnym rodnikom, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając kondycję skóry,
– Gotu Kola – usprawnia krążenie, działa rozgrzewająco przyspieszając rozkład trójglicerydów oraz wspomaga pracę układu limfatycznego, ułatwiając odpływ płynów ustrojowych.

Już teraz zamów Revitol Cellulite, by przekonać się o silnych właściwościach alg morskich i zwalczyć cellulit.

Dodaj komentarz