Wyciąg z zielonej kawy a odchudzanie

Dodany piątek, 4 październik 2013 | Kup teraz:

Wyciąg z zielonej kawy a odchudzanie

Coraz większa jest świadomość ludzi, że nadwaga i otyłość to nie tylko niższa samoocena, ale również zagrożenie zdrowia, a nawet życia. Dlatego wzrasta grono osób poszukujących skutecznych sposobów na odchudzanie. Walka z nadmiarem kilogramów nie jest jednak łatwa, ponieważ wymaga sporej motywacji oraz pewnych wyrzeczeń. Z tego też powodu osoby otyłe z nadzieją sięgają po tabletki z zieloną kawą - aktualny hit wśród preparatów odchudzających. Ale czy to rzeczywiście pomaga?

Tajemnica odchudzającej zielonej kawy

 Zielona kawa to ziarna niepalone. To zaś sprawia, że jej działanie nieco różni się od właściwości ziaren palonych.

Zielona kawa zawiera nawet 50% kwasu chlorogenowego. Jest to substancja należąca do grupy naturalnych polifenoli, wykazując silne działanie antyoksydacyjne. Najnowsze badania wykazały również, że dzięki jego obecności, zielona kawa na odchudzanie może działać.

 • Zmniejsza wchłanianie węglowodanów

Kwas chlorogenowy odpowiada za zmniejszenie wchłaniania węglowodanów z pożywienia. Jak wiadomo to właśnie one stanowią podstawowe źródło energii. A skoro organizm otrzymuje ich nieco mniej, musi skądś ją czerpać. W rezultacie dochodzi do zubożania zapasów zmagazynowanych w tkance tłuszczowej, co skutkuje jej redukcją. Efekt? Zgromadzony tłuszcz szybciej znika.

 • Przyspiesza metabolizm

Zawarty w zielonych ziarnach kwas chlorogenowy wpływa korzystnie na metabolizm. Podkręca jego tempo, dzięki czemu możliwe jest jeszcze szybsze spalanie kalorii.

 Działanie udowodnione naukowo

Badania nad odchudzającymi właściwościami prowadzonymi na gryzoniach dały obiecujące efekty. Podawany z karmą ekstrakt z zielonej kawy pozwolił zredukować zawartość tłuszczo nawet o 1%. Ponadto widoczna była tendencja do zmniejszenia otłuszczenia komórek wątroby.

Green Cofee Extract - wysoka dawka zielonej kawy w kapsułkach

Zielona kawa w ziarnach ma gorzki smak, który nie jest do zaakceptowania przez większość osób. Wcale nie musisz jednak porzucać nadziei na skuteczne odchudzanie. Wybierz Green Coffee Extract i przekonaj się, że to działa.

Green Coffee Extract - zielona kawa na odchudzanie w kapsułkachJest to preparat, który zawiera aż 2000mg czystego ekstraktu z zielonej kawy. Dzięki temu jedna kapsułka to silna dawka odchudzającego kwasu chlorogenowego. W połączeniu z racjonalnym sposobem odżywiania i minimalną aktywnością fizyczną, pozwala pozbyć się nadmiaru kilogramów - prosto, skutecznie i zdrowo.

Dzięki Green Coffee Extract:

 • spalasz tłuszcz szybciej i redukujesz ilość kalorii,
 • zwiększasz tempo przemian metabolicznych,
 • masz dużo energii, a uczucie zmęczenia i ospałość już Cię nie dotyczy.

Spełnij swoje marzenia o szczupłej sylwetce, wybierając Green Coffee Extract już teraz.

Odchudza i wspomaga zdrowie

Zielona kawa, dzięki wysokiej dawce kwasu chlorogenowego, nie tylko wspomaga odchudzanie. Jako silny antyoksydant skutecznie wspomaga kondycję zdrowotną.

 • Badania naukowe wykazały, że zielona kawa zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II. Dzięki właściwościom hipoglikemicznym, zwiększa wrażliwość komórek na insulinę i obniża stężenie glukozy we krwi.
 • W połączeniu z kofeiną działa silnie oczyszczająco. Uwalnia organizm z toksyn, jednocześnie przyczyniając się do wzmocnienia rezultatów kuracji odchudzającej.
 • Kwas chlorogenowy wykazuje działanie hepatoprotekcyjne. Chroni wątrobę oraz ułatwia jej regenerację - badania naukowe wykazały, że zmniejsza stłuszczenie komórek wątroby.  
 • Zgodnie z wynikami badań japońskich naukowców, zielona kawa zmniejsza ryzyko udaru mózgu nawet o 20% oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia krwotoku śródmózgowego nawet o 32%.

Efekt?

 • szczuplejsza sylwetka bez konieczności poddawania się drakońskim dietom odchudzającym,
 • większa wydajność organizmu,
 • lepsze oczyszczenie organizmu
 • wyraźna poprawa kondycji zdrowotnej.

Zielona kawa to doskonałe wsparcie dla skutecznej kuracji, prowadzącej do redukcji nadmiaru kilogramów i poprawy zdrowia. Zacznij odchudzanie już teraz, a rezultaty pozytywnie Cię zaskoczą. 

Uważasz, że ten artykuł jest przydatny? Podziel się tymi informacjami ze swoimi znajomymi na Facebook i Google+, a zyskasz 5% rabatu na zakupy w sklepie NuviaLab.pl.